Husky Fumy 5 madrats, sinine

Original price was: 59.00 €.Current price is: 50.15 €.

UUS! Integreeritud padjaga ülikerge täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 5 cm paksune. Kaal: 490 g. Mõõtmed: 184 x 54 x 5 cm, pakitult 23 x 9 cm. Soojapidavus: 1,6.

Tootekood: CAMHC0-0030 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uus 2024. aasta mudel! Ülikerge ja mugav integreeritud padjaga täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 5 cm paksune. Normaalkaalus inimene saab magada küljel, ilma et puus maad puutuks. Pakituna väga väike, mahub suuremasse taskussegi. Ideaalne suvine madrats neile, kes tahavad matkata minimalistlikult ja vähese varustusega. Väikesed mõõdud ja kaal on saavutatud kergete materjalide ja õhkkambritega reljeefse konstruktsiooni abil. RipStop materjal on vastupidav ja ei rebene kergesti. Väga kiiresti ja lihtsalt täispuhutav.

Avage klapp ja puhuge (või pumbake) madrats õhku täis. Sisemine klapp takistab õhu väljavoolu ja teeb täispuhumise lihtsaks. Vilunud täiskasvanud saavad madratsi täis puhuda vaid 30 sekundiga. Seejärel sulgege klapp. Kokkupakkimiseks avage klapp, suruge sisemist katet sõrmega, et õhk välja lasta. Enne kokkuvoltimist suruge madratsist suurem osa õhku välja, hoides samal ajal klappi avatuna. Seejärel laotage õhust tühi madrats uuesti lahti, voltige ja rullige pakendi järgi. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 490 g
Mõõtmed: 184 x 54 x 5 cm
Mõõtmed pakitult: 23 x 9 cm
Materjal: sees 20D 380T RipStop nailon / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 1,6