Husky Fruty 4 madrats, sinine

Original price was: 79.00 €.Current price is: 67.15 €.

UUS! Väga soe kompaktseks pakitav isetäituv madrats, täitununa 4 cm paksune. Kaal: 870 g. Mõõtmed: 183 x 51 x 4 cm, pakitult 26 x 16 cm. Soojapidavus: 3,7.

Tootekood: CAM2H0-0010 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uus 2024. aasta mudel! Väga soe kompaktseks pakitav isetäituv madrats, täitununa 4 cm paksune. Väga hea soojapidavus. Sobib aastaringseks kasutamiseks ja paksuse tõttu on mugav peaaegu igasugusel pinnasel. Selle mudeli eeliseks on väikesed pakkemõõtmed ja kaal. Vali see madrats, kui soovid võimalikult kompaktset ja kerget lahendust jahedate ilmadega matkamiseks. Traditsiooniliselt ristkülikukujuline.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja sulgege klapp. Kokkupakkimiseks avage klapp ning õhku välja surudes voltige ja rullige see pakendisse sobivalt kokku. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 870 g
Mõõtmed: 183 x 51 x 4 cm
Mõõtmed pakitult: 26 x 16 cm
Materjal: sees 190T polüester / väljas TPU
Soojapidavus (R-väärtus): 3,7