Husky Frosty 2,5 madrats

Original price was: 59.00 €.Current price is: 50.15 €.

Kõige kergem isetäituv täispikkuses madrats, täitununa 2,5 cm paksune. Kaal: 670 g. Mõõtmed: 180 x 51 x 2,5 cm, pakitult 26 x 15 cm. Soojapidavus: 2,9.

Tootekood: CAM2H0-6224 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kõige kergem isetäituv täispikkuses madrats, täitununa 2,5 cm paksune. Sobib neile, kes soovivad kaalu ja ruumi kokku hoida, kuid hindavad seejuures head soojapidavust ja mugavust. Sobib aastaringseks kasutamiseks. Madratsil on keha järgi lõige: see on otstest pisut kitsam kui keskelt. Mudeli sisemus on valmistatud kergest perforeeritud RipStop materjalist, mis on vastupidav ega purune kergesti.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Keerake klapp vastupäeva lahti ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja keerake klapp päripäeva kinni. Kokkupakkimiseks avage klapp ning õhku välja surudes voltige ja rullige see pakendisse sobivalt kokku. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 670 g
Mõõtmed: 180 x 51 x 2,5 cm
Mõõtmed pakitult: 26 x 15 cm
Materjal: sees 75D Diamond RipStop polüester / väljas TPU
Perforatsioon: rombikujuline
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 2,9