Husky Fromy 5 madrats

Original price was: 99.00 €.Current price is: 89.10 €.

Ülikerge ja mugav täispuhutav õhkmadrats kahele inimesele, täidetuna 5 cm paksune. Kaal: 840 g. Mõõtmed: 180 x 100 x 5 cm, pakitult 36 x 8 cm. Soojapidavus: 1,8.

Tootekood: CAM2H0-9928 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ülikerge ja mugav täispuhutav õhkmadrats kahele inimesele, täidetuna 5 cm paksune. Ideaalne suvine madrats neile, kes tahavad kahekesi minimalistlikult ja vähese varustusega matkata. Võrreldes kahe kitsama madratsiga ei teki ühe laiema puhul nihkumise tõttu ebamugavat liitekohta või vahet. Kompaktne pakkemõõt ja kaal on saavutatud kergete materjalide ja õhkkambritega reljeefse konstruktsiooni abil. RipStop materjal on vastupidav ja ei rebene kergesti. Madratsil on õhuga täitmiseks kaks klappi.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja puhuge või pumbake madrats õhku täis. Seejärel sulgege klapp. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 840 g
Mõõtmed: 180 x 100 x 5 cm
Mõõtmed pakitult: 36 x 8 cm
Materjal: sees 20D 380T RipStop nailon / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 1,8