Husky Frogy 10 madrats

Original price was: 109.00 €.Current price is: 98.10 €.

Väga mugav ja lai täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 10 cm paksune. Kaal: 1100 g. Mõõtmed: 200 x 70 x 10 cm, pakitult 29 x 12 cm. Soojapidavus: 1,3.

Tootekood: CAM2H0-0015 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga mugav ja suuremõõtmeline täispuhutav õhkmadrats ühele inimesele, täidetuna 10 cm paksune. Sobib hästi ka pikematele inimestele. Kõige laiem madrats – 70 cm! Ideaalne neile, kes tahavad, et madrats võtaks pakituna vähe ruumi, kuid hindavad tõeliselt pehmet küljealust. Sobib koju külaliste majutamiseks, suvilasse või telki. Väga mugav ebatasasel maapinnal. Väikesed pakkemõõdud on saavutatud õhkkambritega reljeefse konstruktsiooni abil. Kambreid on palju ja need paiknevad horisontaalselt, mis teeb selle madratsi mugavamaks kui traditsiooniline vertikaalkambritega madrats. Materjal on vastupidav ja ei rebene kergesti.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja puhuge või pumbake madrats õhku täis. Seejärel sulgege klapp. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 1100 g
Mõõtmed: 200 x 70 x 10 cm
Mõõtmed pakitult: 29 x 12 cm
Materjal: sees 190T 75D polüester / väljas TPU
Soojapidavus (R-väärtus): 1,3