Allahindlus!

Husky Freak 6 madrats

75.05 

Väga soe, lai ja mugav isetäituv madrats, täitununa 6 cm paksune. Kaal: 1860 g. Mõõtmed: 184 x 63 x 6 cm, pakitult 35 x 20 cm. Soojapidavus: 4,7.

Tootekood: CAM2H0-7708 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga soe, lai ja mugav isetäituv madrats, täitununa 6 cm paksune. Väga hea soojapidavus. Sobib aastaringseks kasutamiseks, ka korraliku pakasega. Vali see madrats, kui soovid ka külmemate ilmadega väga mugavalt ööbida. Traditsiooniliselt ristkülikukujuline.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja sulgege klapp. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 1860 g
Mõõtmed: 184 x 63 x 6 cm
Mõõtmed pakitult: 35 x 20 cm
Materjal: sees 150D polüester / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 4,7

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Husky Freak 6 madrats”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.