Husky Flite 5 madrats

Original price was: 59.00 €.Current price is: 50.15 €.

Kõige kergem täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 5 cm paksune. Kaal: 320 g. Mõõtmed: 180 x 50 x 5 cm, pakitult 19 x 8 cm. Soojapidavus: 1,8.

Tootekood: CAM2H0-9927 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ülikerge ja mugav täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 5 cm paksune. Kõige kergem madrats – 320 g! Pakituna väga väike, mahub suuremasse taskussegi. Ideaalne suvine madrats neile, kes tahavad matkata minimalistlikult ja vähese varustusega. Väikesed mõõdud ja kaal on saavutatud kergete materjalide, anatoomilise kuju ja õhkkambritega reljeefse konstruktsiooni abil. RipStop materjal on vastupidav ja ei rebene kergesti.

Avage klapp ja puhuge (või pumbake) madrats õhku täis. Sisemine klapp takistab õhu väljavoolu ja teeb täispuhumise lihtsaks. Vilunud täiskasvanud saavad madratsi täis puhuda vaid 20-30 sekundiga. Seejärel sulgege klapp. Kokkupakkimiseks avage klapp, suruge sisemist katet sõrmega, et õhk välja lasta. Enne kokkuvoltimist suruge madratsist suurem osa õhku välja, hoides samal ajal klappi avatuna. Seejärel laotage õhust tühi madrats uuesti lahti, voltige ja rullige pakendi järgi. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 320 g
Mõõtmed: 180 x 50 x 5 cm
Mõõtmed pakitult: 19 x 8 cm
Materjal: sees 20D 380T RipStop nailon / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 1,8