Husky Flary 7 madrats

Original price was: 69.00 €.Current price is: 58.65 €.

UUS! Integreeritud padjaga kompaktne ja mugav täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 7 cm paksune. Kaal: 800 g. Mõõtmed: 185 x 65 x 7 cm, pakitult 26 x 11 cm. Soojapidavus: 1,5.

Tootekood: CAMHC0-0032 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uus 2024. aasta mudel! Kompaktseks pakitav väga mugav integreeritud padjaga täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 7 cm paksune ja 65 cm lai. Ideaalne ebatasasele maapinnale või neile, kes hindavad mugavat ööbimiskogemust. See madras on 10 cm laiem kui enamik teisi õhkmadratseid! Enamus täiskasvanuid saab magada küljel, ilma et puus maad puutuks. Pakituna väike ja kompaktne. Ideaalne suvine madrats neile, kes tahavad hindavad mugavust, kuid soovivad, et varustus vähe ruumi võtaks. Väikesed mõõdud on saavutatud kergete materjalide ja õhkkambritega reljeefse konstruktsiooni abil. Materjal on vastupidav ja ei rebene kergesti. Kiiresti ja lihtsalt täispuhutav.

Avage klapp ja puhuge (või pumbake) madrats õhku täis. Sisemine klapp takistab õhu väljavoolu ja teeb täispuhumise lihtsaks. Vilunud täiskasvanud saavad madratsi täis puhuda vähem kui minutiga. Seejärel sulgege klapp. Kokkupakkimiseks avage klapp, suruge sisemist katet sõrmega, et õhk välja lasta. Enne kokkuvoltimist suruge madratsist suurem osa õhku välja, hoides samal ajal klappi avatuna. Seejärel laotage õhust tühi madrats uuesti lahti, voltige ja rullige pakendi järgi. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 800 g
Mõõtmed: 185 x 65 x 7 cm
Mõõtmed pakitult: 26 x 11 cm
Materjal: sees 190T polüester / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 1,5