Allahindlus!

Husky Flake 3,5 madrats

62.10 

Väga soe, lai ja mugav isetäituv madrats, täitununa 3,5 cm paksune. Kaal: 980 g. Mõõtmed: 180 x 58 x 3,5 cm, pakitult 30 x 17 cm. Soojapidavus: 3,5.

Tootekood: CAM2H0-4884 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soe, lai ja mugav isetäituv madrats, täitununa 3,5 cm paksune. Väga hea soojapidavus. Sobib aastaringseks kasutamiseks. Vali see madrats, kui soovid võimalikult kompaktset ja kerget lahendust jahedate ilmadega matkamiseks. Mudeli omapäraks on libisemist takistav põhi. See on abiks ebatasasel maastikul ööbides. Traditsiooniliselt ristkülikukujuline. Flake on natuke kergem ja kompaktsem kui Fuzzy, seda tänu perforeeritud sisemisele konstruktsioonile. Mudel on valmistatud RipStop materjalist, mis on vastupidav ega rebene kergesti.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Keerake klapp vastupäeva lahti ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja keerake klapp päripäeva kinni. Kokkupakkimiseks avage klapp ning õhku välja surudes voltige ja rullige see pakendisse sobivalt kokku. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 980 g
Mõõtmed: 180 x 58 x 3,5 cm
Mõõtmed pakitult: 30 x 17 cm
Materjal: sees 75D RipStop Diamond polüester / väljas TPU
Perforatsioon: jah, rombikujuline
Libisemisvastane töötlus: jah
Soojapidavus (R-väärtus): 3,5