Allahindlus!

Husky Finger 10 madrats

94.05 

Suuremõõtmeline soe isetäituv madrats, täitununa 10 cm paksune. Kaal: 2940 g. Mõõtmed: 198 x 65,3 x 10 cm, pakitult 65 x 30 cm. Soojapidavus: 5,2.

Tootekood: CAM2H0-7710 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Suuremõõtmeline soe isetäituv madrats, täitununa 10 cm paksune. Suurepärane mugavus ja soojapidavus. Sobib aastaringseks kasutamiseks sh väga külmade ilmadega. Vali see madrats, kui eelistad võimalikult mugavat puhkust temperatuuridest hoolimata. Sobib väga hästi ka pikkadele inimestele. Seljakotimatka jaoks suurevõitu, aga autos transportimiseks ideaalne. Traditsiooniliselt ristkülikukujuline.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja sulgege klapp. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 2940 g
Mõõtmed: 198 x 65,3 x 10 cm
Mõõtmed pakitult: 65 x 30 cm
Materjal: sees 150D polüester / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 5,2

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Husky Finger 10 madrats”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.