Husky Drumy -10 magamiskott

Original price was: 189.00 €.Current price is: 160.65 €.

Ristküliku kujuga väga kerge magamiskott kasutamiseks kevadest hilissügiseni. Temperatuurid: -10 / 3 / 7°C. Kaal: 930 g. Pakitult: 32 x 17 cm.

Tootekood: CAM2H0-9912 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ristküliku kujuga väga kerge magamiskott kasutamiseks kevadest hilissügiseni. See suletäidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, sellega saab öö veeta ka nullilähedase ilmaga. Koti eeliseks on mugavus ja ruumikus, kaaludes samas alla kilo! Seda võib kasutada magamiskoti või tekina. Kott on vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Sellel on rebenemisvastane RipStop pealismaterjal ja põhjal libisemisvastased ribad, mis ei lase kotil mati peal nihkuda. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, väikestele esemetele mõeldud tasku ja kompressioonkott. Ideaalne valik neile, kes hindavad ruumikust ja väga kerget kaalu. Sobib loodusesse, veematkale või pikemaks puhkuseks suvilas.

Temperatuurid: ekstreemne -10°C, talutav 3°C, mugav 7°C
Kaal: 930 g
Mõõtmed pakitult: 32 x 17 cm
Mõõtmed: 85 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: hanesuled 300 g, udusuled 90%, muud suled 10%, 700 cuin
Ehitus: kambriline
Sisematerjal: 30D 350T nailon
Pealismaterjal: 30D 350T RipStop nailon
Lisad: kompressioonpakend, riputamisaasad, libisemisvastased ribad

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.