Allahindlus!

Husky Darvin 0 magamiskott

113.05 

Ülikerge kompaktne kookonikujuga magamiskott kevadel ja suvel kasutamiseks. Temperatuurid: 0 / 10 / 14°C. Kaal: 693 g. Pakitult: 25 x 14 cm.

Tootekood: CAM2H0-9866 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ülikerge kompaktne kookonikujuga magamiskott kevadel ja suvel kasutamiseks. See suletäidisega kott kaalub 12% vähem kui samale temperatuurile mõeldud sünteetiline kott ja mahutab ka pikka kasvu inimesed. Kott on vastupidav ja talub koormust. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Ideaalne minimalistlikult matkajatele, jalg- ja mootorratturitele, kes tahavad ruumi ja kaalu säästa. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, ja väikestele esemetele mõeldud välimine tasku.

Suletäidise eelis sünteetilise ees on selle kergus ja mugavus.

Temperatuurid: ekstreemne 0°C, talutav 10°C, mugav 14°C
Kaal: 693 g
Mõõtmed pakitult: 25 x 14 cm
Mõõtmed: 85 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: hanesuled 230 g, udusuled 90%, muud suled 10%, 700 cuin
Ehitus: kambriline
Sisematerjal: 20D 380T nailon
Pealismaterjal: 20D 380T nailon
Lisad: kompressioonpakend

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Husky Darvin 0 magamiskott”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.