Husky Army -17 magamiskott

Original price was: 119.00 €.Current price is: 107.10 €.

UUS! Soe kookonikujuline magamiskott aastaringseks kasutamiseks. Temperatuurid: -17 / -4 / 1°C. Kaal: 1550 g. Pakitult: 40 x 20 cm.

Tootekood: CAM2H0-9863 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soe kookonikujuline magamiskott aastaringseks kasutamiseks. Kamuflaaž-disain. Hea soojapidavuse tagavad tipptasemel sünteetilised materjalid. See magamiskott laseb magada ka äärmuslikes tingimustes. Sobilik valik nõudlikemale oludele. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Välisosa on rebenemiskindlast materjalist. Kotil on kahepoolne küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku ja kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -17°C, talutav -4°C, mugav 1°C
Kaal: 1550 g
Mõõtmed pakitult: 40 x 20 cm
Mõõtmed: 85 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: ühe õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: 100% polüamiid
Pealismaterjal: 185T polüester
Lisa: kompressioonpakend

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.