Husky Akord 1,8 matkamatt

Original price was: 39.00 €.Current price is: 33.15 €.

Kokkuvolditav matkamatt paksusega 1,8 cm. Kaal: 360 g. Mõõtmed: 185 x 56 x 1,8 cm, pakitult 56 x 12 x 17 cm. Soojapidavus: 2,4.

Tootekood: CAM2H0-AKORD Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kokkuvolditav vahtplastist matkamatt paksusega 1,8 cm. See on väga kerge, ei ima vett. Eeliseks on see, et matti saab väga kiiresti lahti ja kokku pakkida, seda ei ole vaja täis puhuda ega pumbata. Erinevalt rullitavatest mattidest ei kisu see kaardu ja on veelgi mugavam käsitseda. Matti saab edasi kasutada, kui see saab torkekahjustusi vms. Pakituna hoiavad seda koos kaks kummiriba. Matt on alt kaetud fooliumkihiga, mis parandab oluliselt soojapidavust. Volditav matt on sama soe kui paksem rullitav matt, kuid samas oluliselt kompaktsem ja kergem. Seda nutika struktureeritud vormi tõttu. Kõik Husky vahtplastist matid on suletud pooridega ja seega veekindlad.

Kaal: 360 g
Mõõtmed: 185 x 56 x 1,8 cm
Mõõtmed pakitult: 56 x 12 x 17 cm
Materjal: vahustatud polüetüleen IXPE, alumiiniumfoolium
Soojapidavus (R-väärtus): 2,4

Hoiustage matti kuivas ja hästiventileeritavas kohas, eemal otsese päikesevalguse eest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhta veega niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Lisainfo

Värv

oranž, sinine