Allahindlus!

Elpex Team PU rullsuusad

255.00 394.00 

Rullsuusad klassikatehnikale. Samad rullsuusad nagu tuntud Elpex Team (allolev mudel), kuid uute polüuretaanist ratastega. Loe lähemalt, mille poolest on need roosad rattad enimmüüdud Rootsis!

Puhasta
Tootekood: 12100320 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nendel rullsuuskadel on täpselt sama raam, mis tuntud Elpex Team mudelil, kuid täiesti uued roosad polüuretaanist (PU) rattad kummirataste asemel. PU rataste kiirus on sama mis kummiratastel nr 2 (keskmine kiirus). Rattad on sertifitseeritud kasutamiseks Rootsi populaarsel Alliansloppeti rullsuusamaratonil võrdväärsena kõikide teiste nr 2 kummiratastega. PU rattad on suurema kulumiskindlusega, parema juhitavuse, stabiilsuse ja haarduvusega, kuid jäikuse tõttu kehvema vibratsioonineelavusega. PU rattad veerevad sirgjooneliselt, ei uju ning on vahetult kontrollitavad. Kasutajad on tähele pannud, et kui ilm jaheneb, siis PU rataste kiirus kummiratastega võrreldes väheneb. Küll aga võib raskete sõitjate all PU ratas pisut paremini veereda kui kummiratas. Mida raskem on sõitja, seda parem on sõita üles- ja allamäge. Järgnevalt on välja toodud PU rataste omadused kummiratastega võrreldes:

PU ratas on
+ stabiilsem
+ parema juhitavusega
+ parema haarduvusega (sh märjal rajal)
+ suurema kulumiskindlusega
– kõvem, väiksema vibratsioonineelavusega
– raskem pidurdada

Elpex Team rullsuusad on populaarsed klassikatehnikas suusatamiseks mõeldud rullsuusad. Team sobib ideaalselt nii harrastajatele kui sportlastele, noortele ja vanadele. Pikk elastne ja samas vastupidav alumiiniumraam. Team mudeli eeliseks on väga hea juhitavus ja kontroll, mis avaldub eriti vahelduva reljeefiga rajal. Seetõttu eelistavad Teami ka kogenumad suusatajad. See mudel on õige valik, kui tahad treenida talvisteks suusavõistlusteks või -maratonideks, säilitades õige sõidutehnika, tasakaalu ja vilumuse. Elpex rullsuusad on valmistatud Rootsis, arvestades põhjamaa kliima ja murdmaasuusatraditsioonidega. Elpex rullsuuskadega treenib Rootsi murdmaasuusakoondis.

Team ja Wasa mudelite erinevus on rataste laiuses: Wasal 5 cm, Teamil 4 cm. Laiematel ratastel on kergem tasakaalu hoida ja mugavam sõita, kitsamatel on parem juhitavus ja need on kergemad.

Raam on valmistatud alumiiniumist. See on just õige pikkuse (teljevahe 700 mm) ja elastsusega, et suusataja tunneks end kui lumel. Pikkus annab suusale sobiva kaalujaotuse, soosib õiget sõidutehnikat ja annab hea suusatunnetuse. Raami sulam teeb sõidu mugavaks ja vähendab teekatte konarlustest tulenevat vibratsiooni. Samas on see piisavalt tugev ja robustne, et asfaldi ja kividega kokku puutudes vastu pidada. Nevene kogemuse põhjal on see parimate karakteristikutega alumiiniumraam turul. Kui soovid veel suusalähedasemat ja mugavamat sõidukogemust, siis vaata komposiitraamidega mudeleid. Alumiiniumraam sobib kuni 95 kg suusatajale.

Rattad on polüuretaanist, jäigemad ja kulumiskindlamad kui kummirattad. Rattad ja raam on sama laiusega (40 mm), tehes suusad väga hästi juhitavaks. Rataste arvelt on Team Wasa mudelist ca 0,1 kg kergem. Kui Wasa on stabiilsem, siis Team on parema manööverdusvõimega ning sellega on kurvides ja allamäge mugavam sõita. Kõikides ratastes on hooldusvabad ilmastikukindlad kuullaagrid. Haarduvus on hea ka märjal rajal, seega võib muretult suusatada kasvõi lausvihmas. Tagasiveeremistõkestitega ehk nö pidavad rattad on tehases paigutatud tagumisteks, kuid neid on soovi korral võimalik lihtsasti esimesteks ümber tõsta.

Kiirus. Team PU rattad on saadaval vaid keskmise kiirusega (tähis nr 2). Keskmine veeretakistus on võrreldav nö keskmise lumel libisemise kiirusega ning on parim valik harrastussuusatajatele.

Porikaitsed on kõikidel Elpexi rullsuuskadel standardvarustuses. Klassikamudelite tõenäoliselt parima disainiga porikaitsed katavad kogu ratta ja suunavad liigse vee pikalt väljaulatuvat kaart mööda eemale. Saapad ja riided püsivad puhtana ka loikudest läbi sõites.

Tehnilised andmed

Kaal: 1,9 kg / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 700 mm
Raami laius: ca 40 mm
Raami kõrgus maapinnast: 22 mm
Sõitja kõrgus maapinnast: 42 mm
Rattad: polüuretaan, 70 x 40 mm
Kiirus: keskmine (2)
Valmistajamaa: Rootsi

Lisainformatsioon. Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivaimad parempoolsest menüüst. Samuti palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elpex Team PU rullsuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga