Dobsom R90 soe treeningjakk lastele, sinine, 130

Original price was: 69.95 €.Current price is: 55.96 €.

Spordijakk lastele sügisest kevadeni väljas sportimiseks. 120-130 cm.

Tootekood: 2798401 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

R90 lastejakk on mõeldud aktiivseks sportimiseks välitingimustes sügisest kevadeni. See sobib suusatamiseks, jooksmiseks, matkamiseks jms. Ideaalne mistahes väljas peetavasse trenni või kehalise kasvatuse tundi. Jaki eesmine osa on tuulekindlast kangast, mis veekindluse suurendamiseks fluorivabalt töödeldud. Aluskihiks õhuke soojusthoidev vooder. Tagaosa on elastsest hea õhuvahetusega tekstiilist, mis hoiab ühtlaselt ümber keha, tagades maksimaalse liikumisvabaduse. Jakil on neli turvalist lukuga taskut: kaks külgedel, üks rinnal ja teine taga.

Keha järgi lõige, kõrge kaelus, pikad varrukad, pikem seljaosa, neli lukuga taskut. Suurused on sentimeetrites lapse pikkuse järgi (120-160 cm). Jaki juurde vali sobivad Dobsom R90 püksid. Esiosa: 100% polüester, tagaosa: 87% polüester, 13% spandex.

Õige suuruse valikul aitab Dobsomi suurusetabel.

Dobsom on Rootsi ettevõte, mis pakub parima hinna-kvaliteedi suhtega funktsionaalseid spordiriideid, mis on mõeldud aktiivseks liikumiseks põhjamaises kliimas. Riided on läbimõeldud detailidega ja vastupidavad, sobivad ideaalselt murdmaasuusatamiseks või jooksmiseks, aga ka rattasõiduks, orienteerumiseks, jalgpallitreeningule või laste kehalise kasvatuse tundi. Peaaegu kõikidel toodetel on lukuga taskud hädavajaliku turvaliseks kaasavõtmiseks.

Lisainfo

Suurus

120, 130, 140, 150, 160