Dextro Long Distance energiageel, mango-granadilli

2.50 26.90 

Kestvusalade energiageel vähemalt 1,5-tunniseks soorituseks. Pikaajaline toime. Mango-granadillimaitseline.

Tootekood: 102231501 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Dextro mango-granadillimaitseline energiageel spetsiaalselt kestvusaladele, kus füüsiline koormus kestab vähemalt 1,5 tundi. Ideaalne suusa-, jooksu- ja rattamaratonidele, triatlonile, rogainidele, seiklusspordiks, ultrajooksule, matkadele jms.

Dextro pikamaa-geel üle 90-minutilise väljakutse jaoks sisaldab spetsiaalset dekstroosi, maltodekstriini ja isomaltuloosi segu, mida tuntakse kaubamärgi Palatinose™ all. Vedel süsivesikute kontsentraat toimib kiiresti ja mõjub kaua, sest isomaltuloos (mida looduslikult saadakse suhkrupeedist) on liitsüsivesik, mis lõhustub organismis aegamööda. Ideaalne intensiivseks treeninguks ja võistluseks, mis kestab kauem, sest erinevalt kiireid süsivesikuid sisaldavatest geelidest ei tõuse veresuhkru tase järsult. Selle asemel varustatakse keha ühtlaselt kvaliteetsete süsivesikutega pikema aja jooksul. Ideaalne energiaallikas pikkadel distantsidel ja kauakestvatel pingutustel.

Järjepidev energiavoog on vaid üks omadus, mis eristab Dextro Long Distance geeli tavapärastest spordigeelidest. Siia on lisatud ka magneesiumi ja naatriumi. Magneesium toetab keha energeetilist metabolismi, närvisüsteemi, südame- ja teiste lihaste tööd, aidates kehal sooritusvõimet säiltada ja lihaskrampe vältida. Naatrium aitab hoida vedeliku tasakaalu kehas, parandab samuti lihaste tööd ja toitainete imendumist. Piisavas koguses vedelikku tähendab suuremat vereplasma mahtu, mis omakorda vähendab koormust südame-veresoonkonnale. Seega naatriumil on oluline roll sooritusvõime säilitamisel.

OMASTAMINE

Geel on vedel ja lihtsasti tarbitav. Ei külmu ega vaja peale joomist. Dextro geelid on kergesti omastatavad, hea maitsega ja loomulikult magusad. Ei sisalda kunstlikke magusaineid ega säilitusaineid, rasva, GMO-d, palmiõli. 100% vegan, laktoosi- ja gluteenivabad. Kvaliteetset süsivesikute kombinatsiooni on hea seedida.

PAKEND

Ühes pakendis on 50 ml geeli. Lihtne tarbida: geel väljub kallates. Välkkiireks tarbimiseks võib geeli imeda või pakendit pigistada. Pakend on taassuletava keeratava korgiga. Mõned sportlased keeravad korgid enne võistlust korraks lahti-kinni, et võistluse ajal avamine kiiremini käiks. Ei pea midagi rebima ega kartma, et geel ootamatult välja lendab. Pakend mahub igale poole, praktiline kaasas kanda. Tühi pakend ei määri riideid ega kotti.

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Üks pakk (50 ml) iga 30 minuti järel või vastavalt vajadusele pikema kui 90-minutilise pingutuse korral. Kasutamiseks sportliku tegevuse ajal.

TOITEVÄÄRTUS

Toiteväärtus 100 ml kohta

Energia: 931 kJ / 219 kcal
Rasvad: <0,5 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 53 g
millest suhkruid: 44 g
Valgud: 0 g
Sool: 0,36 g
Magneesium: 113 mg (30%*)
Naatrium: 120 mg
* soovituslikust päevasest kogusest

Toiteväärtus ühe 50 ml geeli kohta

Energia: 466 kJ / 110 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 27 g
millest suhkruid: 22 g
Valgud: 0 g
Sool: 0,18 g
Magneesium: 56,5 mg (15%*)
Naatrium: 60 mg
* soovituslikust päevasest kogusest

KOOSTIS

Vesi, invertsuhkrusiirup, isomaltuloos (15%), maltodekstriin, dekstroos, sidrunhape, sidrunhappe magneesiumisoolad, naatriumtsitraat, looduslik lõhna- ja maitseaine.

MIS ON DEXTRO ENERGY?

Dextro on üks maailma vanimaid ja suurimaid glükoosi- ning sporditoidutootjaid. Dextro glükoositabletid olid ametlikuks sporditoiduks juba 1936. aasta Berliini olümpiamängudel. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Tooted on puhtad, lihtsad ja maitsvad. Need ei sisalda kahjulikke või keelatud aineid ega loomseid koostisosi. Alates 2009. aastast on Dextro Rahvusvahelise Triatloni Liidu ülemaailmse võistlussarja toetajaks. Eestlased on saanud kuulsate Dextro energiageelide abil Tartu maratoni läbida mõned aastad tagasi. Nüüd on Dextro taas siin. Miks valida paljude seast Dextro tooted? Sest need on väga tõhusad, ohutud, lihtsasti tarbitavad, maitsvad ja kergesti omandatavad.

Ühikuhinnad:
1 x 50 ml – 58.00 / liiter
4 x 50 ml – 49.50 / liiter
12 x 50 ml – 44.83 / liiter