Dextro IsoFast joogipulber, punase apelsini, 1120 g

Original price was: 24.90 €.Current price is: 19.90 €.

Hüpotoonilise spordijoogi pulber (+ K, Mg, Na). Apelsinimaitseline.

Tootekood: 102231275 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Punase apelsini maitseline joogipulber, millest saab valmistada täisväärtusliku hüpotoonilise spordijoogi. See imendub kiiremini kui isotoonilised spordijoogid. Spordijook taastab energiavarusid, vedelikutaset ning elektrolüütide (Na, Mg, K) tasakaalu. Hüpotooniline jook sobib intensiivse koormuse ajal tarbimiseks. Ideaalne siis, kui vedelikukadu on suur, ka soojema ilmaga. Dextro spordijookide puhul tuuakse sageli esile selle väga head maitset ning kerget omastatavust.

Hüpotoonilised jookidel on madalam osmolaarsus kui verel – see tähendab, et koostisosad sisenevad vereringesse kiiremini ja keha taastub rutem. Seega töötavad need kiiremini kui isotoonilised joogid, mille osmolaarsus vastab meie vere omale. IsoFast joogiga saab oma vedeliku ja mineraalainete taseme väga kiiresti tasakaalustada. Jook sisaldab naatriumit, kaaliumit ja magneesiumit, mis on põhilised elektrolüüdid rakutasakaalu (ja seeläbi ka hüdratsiooni ja lihaste töö) reguleerimiseks.

100% vegan, laktoosi- ja gluteenivaba. Ei sisalda rasva, GMO-d, palmiõli, kunstlikke magusaineid ega säilitusaineid.

Joogipulber on 1120-grammises purgis, millest saab hüpotoonilist jooki 15 liitrit (56 grammi 0,75 liitri kohta, 37 grammi 0,5 liitri kohta). Purgis on kaasas mõõtelusikas (mahutab ca 19 grammi pulbrit).

SOOVITATAV TARBIMINE

Sega 3 mõõtelusikat (ca 56 g) 750 ml vette (1 portsjon). 1 portsjon tunnis. Kasutamiseks sportliku tegevuse ajal. Pea meeles, et keha ei suuda vastu võtta rohkem kui üks liiter vedelikku tunnis. Ühest purgist saab 15 liitrit hüpotoonilist jooki (20 0,75 l pudelit).

TOITEVÄÄRTUS

Toiteväärtus 100 g joogipulbri kohta

Energia: 1565 kJ / 368 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 87 g
millest suhkruid: 60 g
Valgud: 0 g
Sool: 1,5 g
Naatrium: 460 mg
Magneesium: 100 mg (27%*)
Kaalium: 535 mg (27%*)
* % soovituslikust päevasest kogusest.

Toiteväärtus 56 g pulbri (750 ml valmis joogi) kohta

Energia: 876 kJ / 206 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 49 g
millest suhkruid: 34 g
Valgud: 0 g
Sool: 0,86 g
Naatrium: 345 mg
Magneesium: 56 mg (15%*)
Kaalium: 300 mg (15%*)
* % soovituslikust päevasest kogusest.

KOOSTIS

Sahharoos, maltodekstriin, dekstroos, mineraalide segu (kaaliumkloriid, kaaliumtsitraat, naatriumtsitraat, naatriumkloriid, magneesiumtsitraat), hapendaja (sidrunhape), lõhna- ja maitseaine, värvaine (beetakaroteen), peedimahla pulber.

MIS ON DEXTRO ENERGY?

Dextro on üks maailma vanimaid ja suurimaid glükoosi- ning sporditoidutootjaid. Dextro glükoositabletid olid ametlikuks sporditoiduks juba 1936. aasta Berliini olümpiamängudel. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Tooted on puhtad, lihtsad ja maitsvad. Need ei sisalda kahjulikke või keelatud aineid ega loomseid koostisosi. Alates 2009. aastast on Dextro Rahvusvahelise Triatloni Liidu ülemaailmse võistlussarja toetajaks. Eestlased on saanud kuulsate Dextro energiageelide abil Tartu maratoni läbida mõned aastad tagasi. Nüüd on Dextro taas siin. Miks valida paljude seast Dextro tooted? Sest need on väga tõhusad, ohutud, lihtsasti tarbitavad, maitsvad ja kergesti omandatavad.

Ühikuhind kg: 22.23