Dextro Iso joogipulber, apelsini, 440 g

9.90 

Isotoonilise spordijoogi pulber (+ K, Mg, Na). Apelsinimaitseline.

Tootekood: 102131300 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Apelsinimaitseline joogipulber, millest saab valmistada täisväärtusliku isotoonilise spordijoogi. Spordijook taastab energiavarusid, vedelikutaset ning elektrolüütide (Na, Mg, K) tasakaalu. Isotooniline jook sobib nii enne treeningut kui treeninguaegseks tarbimiseks, imendub hästi ning asendab kaotatud vedeliku. Dextro spordijookide puhul tuuakse sageli esile selle väga head maitset ning kerget omastatavust.

Joogipulbri koostises on erinevas pikkuses ahelaga süsivesikud, mis lõhustuvad organismis järk-järgult, tagades püsiva energiavoo. Jook sisaldab naatriumit, kaaliumit ja magneesiumit, mis on põhilised elektrolüüdid rakutasakaalu (ja seeläbi ka hüdratsiooni ja lihaste töö) reguleerimiseks. Lahjendades saab sellest hüpotoonilise joogi, mille imendumine toimub kiiremini, seda on kergem omandada ning jätkub kauemaks.

100% vegan, laktoosi- ja gluteenivaba. Ei sisalda rasva, GMO-d, palmiõli, kunstlikke magusaineid ega säilitusaineid.

Joogipulber on 440-grammises purgis, millest saab isotoonilist jooki 5,5 liitrit (40 grammi 0,5 liitri kohta), hüpotoonilist kuni 8 liitrit. Purgis on kaasas mõõtelusikas (mahutab 20 grammi pulbrit). Tõsta pulbrit vastavalt mõõtelusika märgistusele vette, sega ja jook on koheselt valmis tarbimiseks. Pulber lahustub vees kiiresti.

SOOVITATAV TARBIMINE

Sega 2 mõõtelusikat (ca 40 g) 500 ml vette (1 portsjon). 1 portsjon 45 minuti kohta. Kasutamiseks sportliku tegevuse ajal. Pea meeles, et keha ei suuda vastu võtta rohkem kui 0,8 kuni 1 liitrit vedelikku tunnis. Ühest purgist saab 5,5 liitrit isotoonilist jooki (11 pooleliitrist pudelit)

TOITEVÄÄRTUS

Toiteväärtus 100 g joogipulbri kohta

Energia: 1577 kJ / 375 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 87 g
millest suhkruid: 75 g
Valgud: 0 g
Sool: 2,2 g
Naatrium: 690 mg
Magneesium: 140 mg (38%*)
Kaalium: 750 mg (38%*)
* % soovituslikust päevasest kogusest.

Toiteväärtus 40 g pulbri (500 ml valmis joogi) kohta

Energia: 631 kJ / 150 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 35 g
millest suhkruid: 30 g
Valgud: 0 g
Sool: 0,86 g
Naatrium: 345 mg
Magneesium: 56 mg (15%*)
Kaalium: 300 mg (15%*)
* % soovituslikust päevasest kogusest.

KOOSTIS

Sahharoos, dekstroos, maltodekstriin, mineraalide segu (kaaliumkloriid, kaaliumtsitraat, naatriumtsitraat, naatriumkloriid, magneesiumtsitraat), hapendaja (sidrunhape), lõhna- ja maitseaine, värvaine (beetakaroteen).

MIS ON DEXTRO ENERGY?

Dextro on üks maailma vanimaid ja suurimaid glükoosi- ning sporditoidutootjaid. Dextro glükoositabletid olid ametlikuks sporditoiduks juba 1936. aasta Berliini olümpiamängudel. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Tooted on puhtad, lihtsad ja maitsvad. Need ei sisalda kahjulikke või keelatud aineid ega loomseid koostisosi. Alates 2009. aastast on Dextro Rahvusvahelise Triatloni Liidu ülemaailmse võistlussarja toetajaks. Eestlased on saanud kuulsate Dextro energiageelide abil Tartu maratoni läbida mõned aastad tagasi. Nüüd on Dextro taas siin. Miks valida paljude seast Dextro tooted? Sest need on väga tõhusad, ohutud, lihtsasti tarbitavad, maitsvad ja kergesti omandatavad.

Ühikuhind kg: 29.32