Cratoni AllTrack kiiver, matt hall, S-M (54-58 cm)

Original price was: 169.95 €.Current price is: 135.96 €.

Rohke varustusega MTB- ja endurokiiver. Suurus S-M (54-58 cm).

Tootekood: 110502I1 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Rohke varustusega MTB- ja endurokiiver. Suurus S-M (54-58 cm). Värv: sinakashall.

AllTrack on õigustatult üks ihaldatumaid jalgrattakiivreid Cratoni mudelivalikus. See lihtsalt kätkeb endas kõike, mis kiivrile au annab: disain on fantastiline, omadused on enam kui veenvad ja kõik jalgrattakiivri jaoks määravad tegurid on tippklassist: suurepärane istuvus, täiuslik löögikindlus, rikkalikud funktsioonid (kaameraport, reguleeritav visiir). Uuenduslikke rihmu on lihtne käsitseda ja need on meeldivalt mugavad. Light Fit System (LFS) võimaldab kiivri individuaalselt enda järgi seada. Suurust on lihtne kahe sõrmega kukla tagant reguleerida. 19 ventilatsiooniava tagavad värske pea igas sõiduolukorras. Meie turvapäästikuga kaameraport võimaldab teha suurepäraseid pilte ja vahendada emotsioone. Helkurid annavad parema nähtavuse, näiteks päeva viimasel sõidul tagasi kodu poole, nagu ka lisavarustusena saadaolev tagatuli. Kiivril on 19 ventilatsiooniava, eemaldatav ja reguleeritava kõrgusega visiir, kaal 350 g, kolmekordne kõrgusereguleerimine, ergonoomiline libisemisvastane rihmajaotus, nutikas rihmajuhik lihtsaks paigalduseks, astmeliselt pingutatav kinnitus, tagatule (tüüp J) paigaldamise võimalus, kaameraport, helkurid. Kiiver vastab CE EN 1078 kvaliteedinõuetele.

Kasutatud tehnoloogiad

Ühes tükis komposiitkonstruktsioon – kaitsematerjal EPS on vahustatud otse polükarbonaadist kesta, et tagada kiivri maksimaalne löögikindlus ja kerge kaal.

Aluskoorik – kiivril on spetsiaalne aluskoorik, mis suurendab vastupidavust ja aitab vältida mõlke ning kriimustusi.

LFS (Light Fit System) – kaasaegne 180° reguleerimissüsteem põhineb aastatepikkustel varasematel kogemustel ja uuringute tulemustel. Hea pähesobivus on oluline, kui iga sekund loeb. Eesmärk oli välja töötada süsteem, mis hoiab kiivrit peas kindlalt, turvaliselt ja samas mugavalt. Reguleerimismehhanism on äärmiselt väike ja kerge, suurust saab kahe sõrmega hõlpsalt reguleerida. Ka LFS-i kõrgust saab kolme astmesse reguleerida, et tagada optimaalne sobivus. Täiuslik rihmajuhik annab mugavusele oluliselt juurde. LFS on 15% väiksema kaaluga ja 100% tõhusam.

ACT (Air Duct Technology) – sisemine kanalisüsteem tagab sissetuleva ja väljuva õhu ideaalse voolu ning näitab erakordselt kõrgeid ventilatsiooniväärtuseid.

Sisemine putukavõrk – võrk on tootmise käigus kindlalt kiivri siseküljele kinnitatud pikaajaliseks ja kindlaks kaitseks putukate vastu.

Clean Tex padjad – sisemised pehmendused on antibakteriaalse töötlusega. Tulemuseks on toote pikk eluiga ja pikaajaline hügieeniline värskus.

Laiendatud kaitse kukla taga ja oimukohtadel – meie kiivri intelligentne kuju suurendab ohutust, kattes tundlikud oimukohad ja pea tagaosa.

Turvavabastusega kaameraport – meie turvavabastusega kaameraport kaitseb teie pead suurte vigastuste eest, vabastades õnnetuse korral kiivrile kinnitatud kaamera. Seetõttu ei suurenda kaamera kandmine vigastuste riski. Tehnoloogiline lahendus kaitseb kaamerat tavalistes rattasõidutingimustes. Kui aga juhtub õnnetus, eemaldab intelligentne seade kaamera kiivri küljest. See hoiab ära ohtliku võimendusefekti, mis võib põhjustada eluohtlikke vigastusi.

Prillide port – prillide kiireks ette- ja eestpanemiseks pakuvad meie prillipesaga kiivrid visiiri all piisavalt ruumi.

Prillirihma hoidja – kiivri tagaosas olev rihmahoidja tagab, et teie kaitseprillid istuvad ideaalselt ja need ei libise kiivri küljest, kui neid üles lükata.

Kiivri suuruse leidmine

Kiiver peab olema õige suurusega, et lisaks mugavusele saaks see kukkumise korral pead korralikult kaitsta. Ka parim rattakiiver on väärtusetu, kui see korralikult ei istu ja halvemal juhul kukkumise korral lihtsalt peast libiseb.

1. Jalgrattakiivri suuruse määramiseks on vaja mõõdulinti.
2. Asetage mõõdulint tihedalt ümber oma pea kulmude kohale ja suunake see ümber pea nii sirgelt kui võimalik.
3. Saadud arv sentimeetrites (cm) näitab teie pea ümbermõõtu.
4. Valige kiiver suuruses, mille mõõduvahemikku teie pea ümbermõõt jääb.
5. Kuna kiivrid on üksteise suhtes erinevad, siis tasub alati ise poodi proovima tulla, et sobivuses veenduda.

Kiivri õige kandmine

Enamikul jalgrattakiivritel on pearõngakujuline reguleerimissüsteem, mis võimaldab individuaalset reguleerimist kaelapiirkonnas pöörleva ratta abil. Kiiver peab peas istuma tihedalt, kuid mitte ebamugavalt. Kiivri optimaalsel sobivusel ei tohi see pead kallutades maha kukkuda. Lisaks ümbermõõdule tuleb parajaks reguleerida rihmad. Kiivri kandmisel peab rihmakinnitus ideaaljuhul asuma otse lõua all. Rihmad ei tohi olla keerdus, katta kõrvu. Lõuarihm ei tohi olla liiga lõdvalt ega ka liiga pingul, lõua ja lõuarihma vahele peab mahtuma üks sõrm.

Cratoni

Cratoni on üks uuenduslikumaid kaitsekiivrite tootjaid maailmas. Ettevõte asutati Saksamaal 1985. aastal. Alates 1990. aastast ollakse keskendunud ainult jalgrattakiivrite tootmisele ja turustamisele, olles üks väheseid selliseid ettevõtteid Euroopas. Cratoni on Saksa ettevõte, mis valmistab ainult preemiumtaseme kiivreid. Materjalide ja tootmise kõrgeima kvaliteedi tulemusena tagab Cratoni, et nende kiivrid säilitavad oma kaitseomadused 8 aastat alates tootmiskuupäevast.

Garantii

Cratoni pakub igale tootele 2 aasta pikkust garantiid alates ostukuupäevast. Garantii ei laiene kasutamisega kaasnevale kulumisele või kahjustustele, kliendi poolt tehtud modifikatsioonidele ja kahjudele, mille on põhjustanud klient ise.

Õnnetusejärgse asendamise garantii

Cratoni asendab iga õnnetuses kasutamatuks muutunud kiivri hinnaga, mis on 50% soovituslikust jaehinnast. See kehtib esimesele omanikule ja ainult kolme aasta jooksul alates ostukuupäevast. Asenduskiivri saamiseks tuleb täita vorm veebilehel cratoni.com, saata katkine kiiver koos seerianumbri ja garantiikaardiga Cratonile. Täpsem info cratoni.com.