Alpina R CL SM rullsuusasaapad

Original price was: 149.90 €.Current price is: 134.91 €.

Suvised suusasaapad klassikatehnikas rullsuusatamiseks. Olemas suurus nr 44.

Tootekood: 11SR53501 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Rullsuusasaapad suvel klassikatehnikas suusatamiseks. Nendel spetsiaalselt rullsuusatamiseks mõeldud saabastel puudub umbne pealis. Õhku läbilaskev konstruktsioon ja võrkkangas tagavad hea ventilatsiooni ning jalgadel on mõnusam tunne ka suvises soojuses. Jalad higistavad vähem ja niiskus saab saapast eralduda. Sellegipoolest on saapad vastupidavad ja parajalt polsterdatud, et neis oleks mugav ning kindel suusatada. Saapad on mõeldud kasutamiseks kevadest sügiseni, need on sportliku disainiga ning sobivad hästi igal tasemel harrastussuusatajale. Klassikasaabastele omaselt on tald pehme. Kinnitamine käib paeltega.

– Pehme tald
– Plastist kannatugevdus
– Anatoomiline sisevooderdus
Ortholite sisetallad

Saabastel on NNN-tald, mis sobib kokku kõikide kaasaegsete suusasidemetega (Rottefella, Fischer, Rossignol, Salomon Prolink jm). Need saapad ei sobi vaid vanemate SNS-sidemetega.

Alpina on üle maailma tuntud suusasaabaste tootja Sloveeniast. Alpina saabastega on nopitud sadu medaleid nii murdmaa- kui ka laskesuusatamises. Vaid mõned nimed tuntumatest sõitjatest: Simon Eder, Charlotte Kalla, Nadine Fähndrich, Stina Nilsson, Dominik Landertinger, Benjamin Weger, Tuuli Tomingas jne.

Lisainfo

Suurus

44, 45, 46