Alpina R CL AS SM rullsuusasaapad

Original price was: 164.90 €.Current price is: 131.92 €.

Suvised suusasaapad klassikatehnikas rullsuusatamiseks. Toestusega mudel. Järel ainult suurus 46.

Tootekood: 11SR53511 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Rullsuusasaapad suvel klassikatehnikas suusatamiseks. Sellel mudelil on võrreldes madala klassikasaapaga lisaks poolkõrge tugi, mis stabiliseerib jalga, teeb rullsuusatamise lihtsamaks ja ohutumaks. Toestuse tõttu võivad osavamad rullsuusatajad kasutada seda mudelit ka kombisaapana, lisaks klassikale kui uisutehnikas sõitmiseks.

Nendel spetsiaalselt rullsuusatamiseks mõeldud saabastel puudub umbne pealis. Õhku läbilaskev konstruktsioon ja võrkkangas tagavad hea ventilatsiooni ning jalgadel on mõnusam tunne ka suvises soojuses. Jalad higistavad vähem ja niiskus saab saapast eralduda. Sellegipoolest on saapad vastupidavad ja parajalt polsterdatud, et neis oleks mugav ning kindel suusatada. Saapad on mõeldud kasutamiseks kevadest sügiseni, need on sportliku disainiga ning sobivad hästi igal tasemel harrastussuusatajale. Stabiilsust lisab kõrge sääretugi, mille saab fikseerida ümber jala takjakinnitusega. Kinnitamine alt käib paeltega.

– Plastist küljetoed
– Plastist kannatugevdus
– Anatoomiline sisevooderdus
Ortholite sisetallad

Saabastel on NNN-tald, mis sobib kokku kõikide kaasaegsete suusasidemetega (Rottefella, Fischer, Rossignol, Salomon Prolink jm). Need saapad ei sobi vaid vanemate SNS-sidemetega.

Alpina on üle maailma tuntud suusasaabaste tootja Sloveeniast. Alpina saabastega on nopitud sadu medaleid nii murdmaa- kui ka laskesuusatamises. Vaid mõned nimed tuntumatest sõitjatest: Simon Eder, Charlotte Kalla, Nadine Fähndrich, Stina Nilsson, Dominik Landertinger, Benjamin Weger, Tuuli Tomingas jne.

Lisainfo

Suurus

45, 46