Allahindlus!

4984 – Rex ”83” fluoripulber | -2…-12°C

100.76 

Õhutemp. -2…-12°C, segalumi, vana lumi. 30 grammi. Uus superpulber Lahti 2017 MM ajast! Kasuta seda pulbrit, kui lumi hakkab vananema või seda on oluliselt töödeldud. Parim vana lume tingimustes miinuskraadide juures. Kasuta ka kunstlumel või segalumel.

Tootekood: RX4984 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemp. -2…-12°C, segalumi, vana lumi. 30 grammi. Uus superpulber Lahti 2017 MM ajast! Kasuta seda pulbrit, kui lumi hakkab vananema või seda on oluliselt töödeldud. Parim vana lume tingimustes miinuskraadide juures. Kasuta ka kunstlumel või segalumel. See pulber on kiirem kui ”77” siis, kui lumekristallid on kulunud. Sisaldab grafiiti.

Kasutamine

– raputa pulber ühtlase kihina suusapõhja libisemisalale
– kuumuta määrderaud 180 kraadini
– sulata pulbrit mitme kiire tõmbega, kuni see tundub tume
– harja pulber nailonharjaga pindmiselt lahti
– kuumuta üks kord veel
– lase suusal maha jahtuda
– sikelda kergelt üleliigne ja harja põhjalikult pulbriharjaga

See toode kuulub Rex Racing Service tootesarja, mis on mõeldud nõudlikumale võistlussuusatajale ning täiendab põhikollektsiooni.

Racing Service sari koosneb toodetest, mis on seni olnud kättesaadavad vaid rahvuskoondiste hooldetiimidele ja mida on kasutatud ainult tipptasemel võistlustel. Need on arendusfaasist väljakasvanud toimivad tooted, mis võivad tulevikus jõuda põhikollektsiooni. Racing Service seeria eesmärgiks on tuua tootearenduse edukaimad tulemused kiiremini Maailma Karika võistlustelt ka teiste võistlussportlasteni, kes on huvitatud saamast kiiresti arenevas maailmas konkurentide ees teatavat eelist. Sarjas on valitud ja limiteeritud tooted, mis tulevad otse arendusosakonnast. Need on eranditult välja töötatud koostöös parimate suusatiimidega, võitnud esimesed medalid ning täiendavad suurepäraselt põhiseeria määrdeid.

Ühikuhind: 3863.33 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “4984 – Rex ”83” fluoripulber | -2…-12°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga