Allahindlus!

489 – Rex TK-820 fluoripulber | -8…-20°C

95.92 

Temp. -8…-20°C, kõik lumetüübid.

Tootekood: RX489 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur -8…-20°C, kõik lumetüübid. 30 grammi. TK-820 on mõeldud külmale lumele. See on parim valik, kui temperatuur on madalal püsinud vähemalt ööpäeva ja lumekristallid on teravad. See fluoripulber sobib halvasti libisevale kuivale lumele. Vanal kulutaval lumel või teralisel kunstlumel võib TK-820 pulbrit kasutada isegi kuni -2°C. Aluskihina kasuta Rex HF31 või HF41 spreiparafiini. Määrdemeistrite sõnul on tegemist ühe parima külma ilma fluoripulbriga turul.

Jaota pulber ühtlaselt laiali ja kuumuta seda määrderauaga, kasutades nii kõrget temperatuuri kui võimalik (170-180°C). Pulber sulab ja muutub tumedaks. See pulber talub hästi kuumust, kuid ole ettevaatlik, et ei kõrvetaks suusapõhju! Nüüd harja lühikeste edasi-tagasi liigutustega pulber lahti, vajadusel lisa seda juurde ning kuumuta veel üks kord. Seejärel lase suusal maha jahtuda, sikelda ja harja jäiga harjaga. Uuel lumel saab suuskade kiirust veelgi tõsta, kui naturaalse korgiga üks lisakiht peale hõõruda. Vanal lumel saab suuski nö lahtisemaks muuta fluorigeelide või TK-73 klotsiga.

TK-820 pulbrit saab ideaalselt kasutada ka pidamismäärete libisemisomaduste tõstmiseks ja jäätumise vältimiseks. Määri pidamismääretega nagu tavaliselt ning lase suuskadel jahtuda. Raputa pulbrit üle pidamismäärde ning hõõru see sõrmega ühtlaselt määrdesse. Kõvemate tahkete pidamismäärete korral võib pulbri sisse hõõruda naturaalse korgi abil.

Ühikuhind: 3530.00 eurot / kg.