Allahindlus!

485 – Rex TK-50 fluoripulber | +5…0°C

95.92 

Temp. +5…0°C, suureteraline märg lumi.

Tootekood: 9RX485 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +5…0°C, suureteraline märg lumi, määrdunud lumi. 30 grammi. TK-50 on mõeldud suureteralisele märjale lumele ehk kasutamiseks vanal lumel üle nulli temperatuuridel, sobib hästi ka kevadistele oludele. TK-50 on suusakoondiste seas tuntud juba pikka aega, kindla peale valik märjal vanal lumel. Pulber on kulumiskindel, suurendab oluliselt kõrgfluoriparafiinide efekti ja hülgab mustust. Pulbri aluskihina kasuta Rex HF11 Kollast.

Sulata pulber väga kiiresti, kasutades maksimaalselt kuuma määrderauda (170-180°C). See pulber talub hästi kuumust, kuid ole ettevaatlik, et ei kõrvetaks suusapõhju! Pärast suusa jahtumist sikelda ja harja põhjalikult. Mida vesisem ja määrdunum on rada, seda rohkem kihte pulbrit. Pärast esmast kuumutamist lisa pisut pulbrit, tasanda see pulbriharjaga ning kuumuta kiirelt uuesti. Niimoodi saavutab parima vett ja mustust hülgava tulemuse.

Määrimisnäide: sulata puhtale põhjale kiht Rex HF11 Kollast (461), sikelda ülejääk soojalt, lase jahtuda, harja põhjalikult jäiga nailonharjaga ja seejärel jätka TK-50 pulbriga.

Ühikuhind: 3530.00 eurot / kg.