Allahindlus!

4831 – Rex TK-73 fluoriklots | 0…-20°C

85.45 

Universaalne fluorikiirendi tahkes vormis.

Tootekood: RX4831 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur 0…-20°C, kõikidele lumetüüpidele. 20 grammi. Aastaid suusaradasid valitsenud TK-72 fluoriklots on viimaks saanud endale mantlipärija. TK-73 on kuulsa TK-72 klotsi uus versioon, mis on parandatud koostisega ja PFOA-vaba. See annab suuskade kiirusele juurde mistahes oludes. Kõige universaalsem fluoriklots. Kui soovid ühte ja ainust kiirendit, siis vali see.

TK-73 põhineb legendaarsel tootel, millele võib alati kindel olla. See on arvukate medalivõitude tõttu tuntud ka kui Kuldne klots, mis annab efekti mistahes oludes temperatuurist sõltumata. TK-73 võib libisemist ainult parandada, seega saab seda muretult kasutada ka tundmatute olude jaoks suuski määrides. Kui otsid ühte ja ainust universaalset klotsi, siis TK-73 on õige valik. Nevene soovitab seda fluoripulbrite alternatiivina nii harrastajatele kui võistlevate laste vanematele. TK-73 sobib hästi ka nn skin-suuskade nahast pidamisalade töötlemiseks, et teha suusad libedamaks ja hoida paremini mustust eemal.

Mis on fluoriklots? Fluoriklots on tahkel kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid, mida hoiab koos sideaine. Klotsi kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja klotsid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluoriklotsi kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Hõõru klotsi suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Töötle sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, kasuta mitut kihti. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib korkimise asemel ka määrderauaga põhjale kuumutada, kuid raud peab olema vaid nõrgalt kuum ja seda ei tohi suusale seisma jätta.

Määrimisnäited. TK-73 võib kasutada ükskõik millise parafiini peal. Parima tulemuse saad HF parafiini kasutades. Kiire, universaalne ja soodne määrimisvalem: sulata Rex LF Musta parafiini (459) suusapõhjale, eemalda üleliigne koheselt soojana, harja nailonharjaga ning hõõru TK-73 soojale põhjale. Seejärel korgi. Pärast korkimist lase suusal jahtuda, siis harja jäiga nailonharjaga. Soovi korral võid peale kanda Rex fluorigeeli. Proovi TK-73 klotsi ka skin-suuskade pidamisaladel.

Ühikuhind: 4495.00 eurot / kg.