Allahindlus!

4811 – Rex TK-245 fluoriklots | +5…-5°C

78.32 

Läbi müüdud! Rexi populaarseim fluoripulber TK-245 klotsina.

Laost otsas

Tootekood: RX4811 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +5…-5°C, kõikidele lumetüüpidele. 20 grammi. Rexi populaarseim fluoripulber TK-245 on nüüd saadaval fluoriklotsina! TK-245 on kontsentreeritud fluorikiirendi, mis koosneb TK-245 fluoripulbrist ja natukesest sideainest ning annab suuskade kiirusele juurde erinevates lumeoludes pehmema ilma korral. TK-245 on absoluutselt parim temperatuurivahemikus 0…-2°C vanal ja pressitud lumel, kuid töötab väga hästi ka värskel lumel ja lumesajus. Häid tulemusi on saadud aga igasuguste tingimuste korral. Võrreldes RCX klotsiga on see vähem universaalne, aga pehmema ilmaga parem valik. Klots vähendab suusapõhjade pinnaenergia miinimumini ja pakub väga head lahtise suusa tunnetust. Maksimaalne kiirendus stardist alates! Nevene soovitab fluoriklotsi fluoripulbrite alternatiivina nii harrastajatele kui võistlevate laste vanematele. Klotsi võib kasutada ka skin-suuskade nahast pidamisalade töötlemiseks, et teha suusad libedamaks ja hoida paremini mustust eemal. Kõik koostisosad on PFOA-vabad, keskkonnale ja inimesele ohutumad.

Mis on fluoriklots? Fluoriklots on tahkel kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid, mida hoiab koos sideaine. Klotsi kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal viimase kihina suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja klotsid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluoriklotsi kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Hõõru klotsi suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Töötle sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, kasuta mitut kihti. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib korkimise asemel ka määrderauaga põhjale kuumutada, kuid raud peab olema pidevas liikumises ning soovitatav on kasutada raua ja suusapõhja vahel kuumust isoleeriva kihina kas Rexlonit või muud kuumakindlat kangast. Üks kaval viis kiirete suuskade saamiseks on “fluoripuder”: hõõru klotsi suusapõhjale, seejärel kanna selle peale mõni vedel kiirmääre, nt RCF seeria oma. Lase seista 20 min ja harja nailonharjaga.

Ühikuhind: 4895.00 eurot / kg.