Allahindlus!

481 – Rex TK-245 fluoripulber | +5…-5°C

95.92 

Temp. +5…-5°C, kõik lumetüübid. Kõige populaarsem.

Tootekood: 9RX481 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +5…-5°C, kõik lumetüübid. 30 grammi. Nn super-pulber, mis enamikul kordadest jätab selja taha kõik konkurendid. See on kõige enam kasutust leidev pulber, mis on absoluutselt parim temperatuurivahemikus 0…-2°C vanal ja pressitud lumel, kuid töötab väga hästi ka värskel lumel ja lumesajus. Tõeliselt universaalne pulber Eesti oludes, toimides sulast kuni -10 kraadini. Kõige kiirem pulber arvukatel võistlustel nii Eestis kui maailmas. Kui otsustad valida ainult ühe fluoripulbri, siis vali see. Võrreldes TK-73 pulbriga on see vähem universaalne, aga pehmema ilmaga parem valik.

Pulbri sulatamiseks kasuta määrderauda temperatuuril 180°C. Kuumutamisel TK-245 sätendab vahetult määrderaua järel – see on normaalne. Lase jahtuda ja harja põhjalikult.

Määrimisnäited: uue lume jaoks kasuta pulbri all Rex HF21G kõrgfluoriparafiini. Vanal lumel kasuta alusmäärdena Rex HF11 või HF21 parafiini. Libisemist võib veelgi parandada, kui kasutada pulbri peal fluorigeele, -klotse või lisada teine kiht TK-245 pulbrit, mis tasub sisse hõõruda naturaalse korgiga.

Ühikuhind: 3530.00 eurot / kg.