Allahindlus!

475 – Rex Oslo fluorigeel | -5…-15°C

55.96 

Õhutemp. -5…-15°C, külm uus või muutuv lumi. 50 g. Külmadele oludele, kui lumi ei ole veel vana. Töötab väga hästi värskelt sadanud külmal lumel. Teeb suusad lahtisemaks.

Tootekood: RX475 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur -5…-15°C, külm uus või muutuv lumi. 50 grammi. Viimased ohtra värske lume ja paraja külmaga talved on teinud Oslo väga populaarseks. See asendab endist SLC geeli. Oslo geel on mõeldud külmadele oludele, kui lumi ei ole veel vana. Töötab väga hästi värskelt sadanud külmal lumel. Geeli kasutatakse parema libisemise saavutamiseks teiste libisemismäärete peal, kas omakorda teiste fluorikatete peal või eraldiseisvana. Geel hülgab hästi mustust ja teeb suusad lahtisemaks.

Jaota Oslo ühtlaselt sõrmega suusapõhjale laiali ja hõõru peopesa või naturaalse korgiga, kuni geel on kuiv. Harja kõva nailonist harjaga. Kui vaja, kasuta kulumiskindluse suurendamiseks mitut kihti. Oslo geeli võib, nagu ka Hydrexit, kasutada pidamismäärete ja kliistrite peal, et vältida jäätumist. Väga oluline on Oslo geeli enne kasutamist loksutada. Määrimisnäide: külma lume jaoks alla -5°C sulata puhtale suusapõhjale Rex Sinist (423), lase jahtuda, kraabi ja harja kihtide vahepeal. Kanna põhjale HF Rohelist (418) või HF Sinist (417), siis üks kiht TK-72 fluoriklotsi ja kõige peale Oslo geeli.

Ühikuhind: 1438.00 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “475 – Rex Oslo fluorigeel | -5…-15°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga