Allahindlus!

471 – Rex Sapporo fluorigeel | +3…-15°C

62.96 

Õhutemp. +3…-15°C, kare suureteraline lumi. 50 g. Eelkõige teralisele lumele, parim niiskel vanal lumel vahemikus +1…-3°C, kuid võib edukalt kasutada kuni -20°C. Hea mustuse hülgamise võime.

Tootekood: RX471 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +3…-15°C, kare suureteraline lumi. 50 grammi. Sapporo geel on fluorigeel, mis sisaldab molübdeeni. Geel on mõeldud eelkõige suureteralisele lumele, see on parim niiskel teralisel lumel vahemikus +1…-3°C, kuid võib edukalt kasutada ka kuivemal teralisel lumel kuni -20°C. Väga hea mustuse hülgamise võimega.

Väga tähtis on Sapporo geeli enne kasutamist loksutada. Kalla geel peenikese joana kahele poole suusasoont ning aja see kiiresti sõrmega laiali. Maksimaalseks tulemuseks hõõru naturaalse korgi või peopesaga, kuni geel kuivab. Seejärel harja jäiga nailonist harjaga. Ära kasuta määrderauda. Üks kiht Sapporot võib kesta kuni 15 km olenevalt lume abrasiivsusest. Jäiste tingimuste jaoks kanna peale kaks korda. Kulumiskindlus on parem, kui kanda esimene kiht soojale suusapõhjale. NB! Molübdeeni sisaldavate geelide pealekandmise järel tuleb suusapõhju kindlasti hoolikalt harjata! Ära jäta suuski harjamata.

Määrimisnäide: külma suureteralise lume jaoks alla -5°C sulata puhtale suusale Rex Sinist (423), lase vahepeal jahtuda; kihtide vahel kraabi ja harja. Järgnevalt kasuta HF Musta (419), siis üks kiht TK-72 fluoriklotsi ja kõige peale Sapporo geel.

Ühikuhind: 1438.00 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “471 – Rex Sapporo fluorigeel | +3…-15°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga