4702 – Rex Hydrex 2 fluorigeel | +10…-20°C

59.34 

Kampaania -40%! Temp. +10…-20°C. Universaalne vedel fluorikiirendi.

Tootekood: RX4702 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +10…-20°C, kõik lumetüübid. 40 grammi. Rexi enimkasutatud fluorigeel on uuenenud. Hydrex 2 on kuulsa Hydrex geeli uus versioon, mis on parandatud koostisega ja PFOA-vaba. See on kõige universaalsem fluorigeel. Kui soovid ühte ja ainust sedalaadi toodet, siis vali see. Peale libisemise määrimise kasutatakse Hydrexit ka pidamismäärete peal, eriti kliistritel. See parandab pidamismäärete libisemisomadusi, vähendab jäätumist ja hülgab mustust. Hydrex on ilmast sõltumata kõige efektiivsem toode igasuguste eritüübiliste pidamisalade töötlemiseks, sh nulli-ilma suuskade karestatud ja skin-suuskade nahast pidamisalad. See kestab kauem kui teised pidamisalade katmiseks mõeldud vahendid. Libisemismäärdena toimib Hydrex hästi nii loodusliku kui kunstlume peal. See on eriti hea suureteralisel ja/või määrdunud lumel temperatuurivahemikus +3…-5°C. Hydrex on ainuke Rexi geel, mis on pihustatavas pudelis.

Mis on fluorigeel? Fluorigeel on vedelal kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid. Geeli kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja geelid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Geelid on kasutamislihtsuselt ja omadustelt sarnased fluoriklotsidega. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluorigeeli kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Loksuta pudelit. Kanna pisut geeli suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Aja vedelik puhta sõrme või lapiga ühtlaselt laiali. Töötle kiht sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Geeli võib kasutada mitu korda järjest. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Geele ei kuumutata.

Ühikuhind: 1797.50 eurot / kg.