4674 – Rex RG22 Sinine sprei | -2…-12°C

28.20 

Kampaania -40%! Temp. -2…-12°C, fluorita võistlusparafiin miinuskraadidele. 150 ml sprei.

Tootekood: RX4674 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuurile -2…-12°C, kõik lumetüübid
– läbi aegade kõige kiirem fluorivaba parafiin
– HF võistlusparafiini fluorivaba alternatiiv
– tipptasemel võistlemiseks
– 150 ml pudelist jätkub kuni 25 paari määrimiseks
– sama kulumiskindel kui tahke parafiin
– ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus: Uue põlvkonna fluorivaba parafiin, mis on mõeldud nii uuele kui vanale lumele parimatel talveilmadel, kergest miinusest mõõduka külmani. Kõige universaalsem parafiin selles seerias ja omab efekti ka soovitatust paar kraadi soojema ja külmema ilmaga. Kui soovid osta vaid ühe toote, siis vali see.

Rex RG on kõige kiirem fluorivaba parafiin, mis eales tehtud! Uus võistlusparafiinide kuningas on valmis vallutama FIS MK võistlusi. RG-seeria on eelnevatest hooaegadest tuttava G-spreide seeria edasiarendus, mis mõeldud spetsiaalselt fluorivabadeks tipptasemel võistlusteks. Kõikides testides on RG näidanud paremaid tulemusi kui G-seeria. Rex N-Kinetic on mittemürgine, mustust tõrjuv ja ülikiire! Nagu kõik Rexi vedelad määrded on ka need kõige rohkem määret sisaldavad tooted turul, mis ei vaja kuumutamist, et kaua kesta.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. See on sama määre mis samanimeline tahke parafiin, kuid vedelas vormis. Nüüd on võimalik parafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on suusatamise Maailmakarika sarjas alalises kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta teiste määretega nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta väiksed surtsud ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre naturaalse korgi abil õrnalt laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida ca 25 paari suuski.

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
– Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 350.00 eurot / liiter.