Allahindlus!

4644 – Rex HF21G Must sprei | +2…-12°C, uus lumi

38.32 

Temp. +2…-12°C, kõrge fluorisisaldusega võistlusparafiin uuele lumele. 150 ml sprei.

Tootekood: RX4644 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuurile +2…-12°C, uus lumi
– tipptasemel võistlusparafiin
100% sama parafiin mis tahke HF
– 150 ml pudelist jätkub kuni 25 paari määrimiseks
– sama kulumiskindel kui tahke parafiin
– ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus:Uue põlvkonna kõrgfluoriparafiin võistlustel kasutamiseks. See spetsiaalselt värskele lumele mõeldud võistlusparafiin on kõvaduselt HF11 ja HF21 vahepealne ning sisaldab grafiiti. Parafiin on kulumiskindel. Ideaalne aluskiht fluoripulbritele, kuid töötab väga hästi ka põhimäärdena. Kasuta HF21 Grafiiti teiste HF seeria parafiinide alternatiivina, kui määrid suuski uuele lumele (lumesadu, äsjasadanud või kuni paaripäevane lumi) õhutemperatuurist sõltumata.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest HF parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. See on 100% sama määre mis HF21 Grafiit tahke parafiin, kuid vedelas vormis. Nüüd on võimalik võistlusparafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta fluoripulbritega vms nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine. HF sprei on hoopis erinev toode harrastussuusatajatele mõeldud LF ja HF kiirmääretest.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta 3-5 väikest surtsu ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre sõrme, puhta riidetüki või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida ca 25 paari suuski.

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
– Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 399.33 eurot / liiter.