Allahindlus!

4614 – Rex HF11 Kollane sprei | +10…-2°C

43.16 

Õhutemp. +10…-2°C, kõik lumetüübid. 150 ml. Vedelas vormis pealekantav tipptasemel võistlusparafiin, mis kestab ja libiseb sama hästi nagu tahke parafiin. Uus ökonoomne pakend. Loe lähemalt…

Tootekood: RX4614 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuurile +10…-2°C, kõik lumetüübid
– tipptasemel võistlusparafiin
100% sama parafiin mis tahke HF
– 150 ml pudelist jätkub kuni 35 paari määrimiseks
– sama kulumiskindel kui tahke parafiin
– ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus: Uue põlvkonna kõrgfluoriparafiin võistlustel kasutamiseks. Uuele ja vanale lumele soojakraadidest kuni kerge miinuseni. HF11 on selle sarja kõige pehmem määre. Traditsiooniliste pehme ilma parafiinidega võrreldes on HF11 siiski suhteliselt kõva ja mitte nii ‘rasvane’. Väga hästi mustust hülgav! Ideaalne aluskiht fluoripulbritele, kuid töötab väga hästi ka põhimäärdena. HF11 sobib kuitahes soojadele ja vesistele oludele või nulli ümber kõikuvale ilmale, kasuta seda ka kerge miinuse korral.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest HF parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. See on 100% sama määre mis HF11 Kollane tahke parafiin, kuid vedelas vormis. Nüüd on võimalik võistlusparafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta fluoripulbritega vms nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine. HF sprei on hoopis erinev toode harrastussuusatajatele mõeldud LF ja HF kiirmääretest.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta 3-5 väikest surtsu ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre sõrme, puhta riidetüki või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida kuni 35 paari suuski (testitud 188 cm uisusuuskadega).

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
– Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 399.33 eurot / liiter.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “4614 – Rex HF11 Kollane sprei | +10…-2°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga