Allahindlus!

4604 – Rex HF41 Roosa/Roheline sprei | +5…-20°C

38.32 

Temp. +5…-20°C, kõrge fluorisisaldusega võistlusparafiin vanale lumele või külmale ilmale. 150 ml sprei.

Tootekood: RX4604 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuurivahemikus +5…-20°C vanale jäisele lumele, kunstlumele.
-12…-20°C juures kõikidele lumetüüpidele (nagu rohelised parafiinid)
– tipptasemel võistlusparafiin
– kõige kõvem ja kulumiskindlam parafiin turul, mida saab suusale kanda ainult lahustatuna
– 150 ml pudelist jätkub kuni 25 paari määrimiseks
– kulumiskindlam kui tahked parafiinid (sh HF31)
– ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus: Kõige kõvem parafiin turul. Uue põlvkonna kõrgfluoriparafiin võistlustel kasutamiseks. Uuele ja vanale lumele mõõdukast külmast paukuva pakaseni, vanale kulutavale lumele olenemata temperatuurist. Kõvaduse tõttu väga vastupidav ja kulumiskindel. Püsib kaua suuskade all ning seetõttu hea valik ka soojemateks ilmadeks, kui sõita kulutaval rajal või pikka distantsi. Ideaalne aluskiht fluoripulbritele, kuid töötab väga hästi ka põhimäärdena. Vali see parafiin vana, jäise ja/või kulutava lume, samuti kunstlume korral. Sobib ka uuele lumele, kui on külmem kui -12 kraadi.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest HF parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. HF41 on veel kõvem ja kulumiskindlam kui HF31 ning seda saab suuskadele kanda ainult lahustatuna. Nüüd on võimalik võistlusparafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et HF41 kestab suusapõhjal kauem kui tahked parafiinid ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta fluoripulbritega vms nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine. HF sprei on hoopis erinev toode harrastussuusatajatele mõeldud LF ja HF kiirmääretest.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta 3-5 väikest surtsu ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre sõrme, puhta riidetüki või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida ca 25 paari suuski.

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
– Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 399.33 eurot / liiter.