Allahindlus!

4442 – Rex LF Must, 200 g | +2…-12°C, uus lumi

27.97 

Õhutemp. +2…-12°C, uus lumi. 200 grammi. Täiesti uus universaalne fluorisisaldusega parafiin kõikidele uue lume tingimustele temperatuurist olenemata. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena.

Laost otsas

Tootekood: RX4442 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +2…-12°C, uus lumi. 200 grammi. 14% soodsam kui sama kogus väikestes pakendites.

Täiesti uus universaalne fluorisisaldusega parafiin kõikidele uue lume tingimustele temperatuurist olenemata. See parafiin on sarnane kuulsa võistlusparafiini HF21 Grafiidiga ja optimeeritud töötama just lumetüübist lähtuvalt. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena värskel lumel. See on kõvaduselt Kollase ja Sinise vahepeal, sest uus lumi nõuab parima libisemise jaoks pisut pehmemat määret. Uus LF Must on täiesti teise koostise ja kõvadusega kui vana LF Must, seega need ei ole võrreldavad tooted.

Uus Rexi LF sari põhineb võistlusparafiinidel. Lisaks kolmele temperatuurivahemiku järgi valitavale määrdele on valikus ka kaks lumetüübipõhist parafiini, mis annab võimaluse määrdevalik enda jaoks lihtsamaks teha. LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 184.50 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “4442 – Rex LF Must, 200 g | +2…-12°C, uus lumi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga