Allahindlus!

4432 – Rex LF Roheline, 200 g | -8…-20°C

31.96 

Õhutemp. -8…-20°C, 200 grammi. Täiesti uus LF Roheline on sarnane võistlusparafiini HF31 Rohelisega, kuid sisaldab vähem fluori. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena külmades oludes.

Tootekood: RX4432 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur -8…-20°C, 200 grammi. 14% soodsam kui sama kogus väikestes pakendites.

Täiesti uus LF Roheline on koostiselt sarnane kuulsa võistlusparafiini HF31 Rohelisega, kuid sisaldab vähem fluori. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena külmades oludes.

Uus Rexi LF sari põhineb võistlusparafiinidel. Lisaks kolmele temperatuurivahemiku järgi valitavale määrdele on valikus ka kaks lumetüübipõhist parafiini, mis annab võimaluse määrdevalik enda jaoks lihtsamaks teha. LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 184.50 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “4432 – Rex LF Roheline, 200 g | -8…-20°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga