Allahindlus!

4422 – Rex LF Sinine, 200 g | -2…-8°C

31.96 

Õhutemp. -2…-8°C, 200 grammi. Täiesti uus LF Sinine on sarnane HF21 Sinisega, kuid sisaldab vähem fluori. Tõeliselt universaalne parafiin igasugusele lumele keskmise talveilma korral. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena.

Tootekood: RX4422 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur -2…-8°C, 200 grammi. 14% soodsam kui sama kogus väikestes pakendites.

Täiesti uus LF Sinine on koostiselt sarnane kuulsa võistlusparafiini HF21 Sinisega, kuid sisaldab vähem fluori. Tõeliselt universaalne parafiin igasugusele lumele keskmise talveilma korral. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena. Paljud suusakoondised kasutavad seda tavapärase treeningparafiinina oludest sõltumata. LF Sinine on Rexi suusatestides ametlik võrdlusparafiin.

Uus Rexi LF sari põhineb võistlusparafiinidel. Lisaks kolmele temperatuurivahemiku järgi valitavale määrdele on valikus ka kaks lumetüübipõhist parafiini, mis annab võimaluse määrdevalik enda jaoks lihtsamaks teha. LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 184.50 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “4422 – Rex LF Sinine, 200 g | -2…-8°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga