Allahindlus!

440 – Rex LF Roosa | +5…-15°C, vana lumi

17.76 

Õhutemp. +5…15°C, vana lumi. 86 grammi. Täiesti uus universaalne fluorisisaldusega parafiin kõikidele vana lume tingimustele temperatuurist olenemata. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena.

Tootekood: RX440 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +5…15°C, vana lumi. 86 grammi. Täiesti uus universaalne fluorisisaldusega parafiin kõikidele vana lume tingimustele temperatuurist olenemata. See parafiin on optimeeritud töötama just lumetüübist lähtuvalt. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena vanal ja kunstlumel. LF Roosa on sarnane kunagisele legendaarsele Rexi RCF Roosale, kuid kaasajastatud, kasutades uusi toormaterjale, mis sisalduvad ka uutes Rexi võistlusparafiinides. Väga hea kulumiskindlus ja mustuse hülgamise võime.

Uus Rexi LF sari põhineb võistlusparafiinidel. Lisaks kolmele temperatuurivahemiku järgi valitavale määrdele on valikus ka kaks lumetüübipõhist parafiini, mis annab võimaluse määrdevalik enda jaoks lihtsamaks teha. LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 231.40 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “440 – Rex LF Roosa | +5…-15°C, vana lumi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga