Allahindlus!

437 – Rex G21 Sinine sprei | -2…-12°C

25.56 

Õhutemp. -2…-12°C, kõik lumetüübid. 150 ml. Kulumiskindel sprei-parafiin igapäevasteks treeninguteks või noortele võistlemiseks. HF21 võistlusparafiini fluorita versioon. Ei vaja kuumutamist ega kaapimist. Loe lähemalt…

Tootekood: RX437 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuurile -2…-12°C, kõik lumetüübid
– HF võistlusparafiini fluorivaba versioon
– treeninguteks ja ökonoomselt võistlemiseks
– 150 ml pudelist jätkub kuni 35 paari määrimiseks
– sama kulumiskindel kui tahke parafiin
– ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus: Uue põlvkonna fluorivaba parafiin, mis on mõeldud nii uuele kui vanale lumele parimatel talveilmadel, kergest miinusest mõõduka külmani. Kõige universaalsem parafiin selles seerias ja omab efekti ka soovitatust paar kraadi soojema ja külmema ilmaga. Kui soovid osta vaid ühe toote, siis vali see.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. See on sama määre mis HF21 Sinine võistlusparafiin, kuid ilma fluorita ja vedelas vormis. Nüüd on võimalik parafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta teiste määretega nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta 3-5 väikest surtsu ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre sõrme, puhta riidetüki või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida kuni 35 paari suuski (testitud 188 cm uisusuuskadega).

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
– Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 246.00 eurot / liiter.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “437 – Rex G21 Sinine sprei | -2…-12°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga