4231 – Rex Sinine, 600 g | -1…-10°C

Original price was: 49.90 €.Current price is: 39.92 €.

Temp. -1…-10°C, libisemisparafiin miinuskraadidele. Enimostetud! 600 g.

Kirjeldus

Õhutemperatuur -1…-10°C, kõikidele lumetüüpidele. 600 grammi. Parafiinide kuningas. Rex Sinist tuntakse kui parimat fluorita parafiinmääret, mis eales tehtud. Kuival lumel temperatuurivahemikus -5…-8°C võib see olla parem isegi fluorimääretest! Sinine sobib nii harrastajale kui võistlussportlasele igapäevasteks suusasõitudeks ükskõik millise ilmaga. Sellel parafiinil teeb enamus oma treeninguid Eesti suusakoondis. Rex Sinine loob suusapõhjale ilusa läikiva pinna, mis on kõikidele võistlusmääretele ideaalseks aluskihiks. Rex Sinine on kõige universaalsem parafiin selles seerias ning kuulub kohustusliku tootena igasse määrdekohvrisse. Enim müüdud Rexi parafiin Eestis ja maailmas.

Nüüd on Rexi sinine uue koostisega ning jagab samu omadusi paljukiidetud Rexi võistlusparafiinidega. Uus sinine on varasemast kulumiskindlam. Kui leiad, et jahtunud parafiini on keeruline maha kaapida, siis tee seda jahtumise käigus, kuni suusk on veel soe. Harjata tasub siiski jahtunud suuski.

Pakis on kuus pooleks murtavat 100-grammist tükki. Suuremas pakendis on parafiini kg hind 28% soodsam kui väikses pakendis. Ühikuhind: 83.17 eurot / kg.