Allahindlus!

4100 – Rex RCX fluoriklots | +2…-20°C

78.32 

Universaalne fluorikiirendi tahkes vormis.

Tootekood: RX4100 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +2…-20°C, kõikidele lumetüüpidele. 20 grammi. RCX on kontsentreeritud fluorikiirendi, mis koosneb erinevatest võistlusseeria fluoripulbritest ning annab suuskade kiirusele juurde ükskõik millistes oludes. RCX asendab nüüdsest kuulsat TK-73 fluoriklotsi, koondab Rexi arendustiimi kaasaegset oskusteavet ja uusimaid koostisosi. Klots vähendab suusapõhjade pinnaenergia miinimumini ja pakub väga head lahtise suusa tunnetust. Maksimaalne kiirendus stardist alates! See on väga universaalne ja annab efekti mistahes lumel temperatuurist hoolimata. Kui soovid ühte ja ainust kiirendit, siis vali see. RCX võib libisemist ainult parandada, seega saab seda muretult kasutada ka tundmatute olude jaoks suuski määrides. Nevene soovitab fluoriklotsi fluoripulbrite alternatiivina nii harrastajatele kui võistlevate laste vanematele. Klotsi võib kasutada ka skin-suuskade nahast pidamisalade töötlemiseks, et teha suusad libedamaks ja hoida paremini mustust eemal. Kõik koostisosad on PFOA-vabad, keskkonnale ja inimesele ohutumad.

Mis on fluoriklots? Fluoriklots on tahkel kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid, mida hoiab koos sideaine. Klotsi kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja klotsid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluoriklotsi kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Hõõru klotsi suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Töötle sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, kasuta mitut kihti. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib korkimise asemel ka määrderauaga põhjale kuumutada, kuid raud peab olema pidevas liikumises ning soovitatav on kasutada raua ja suusapõhja vahel kuumust isoleeriva kihina kas Rexlonit või muud kuumakindlat kangast. Üks kaval viis kiirete suuskade saamiseks on “fluoripuder”: hõõru klotsi suusapõhjale, seejärel kanna selle peale mõni vedel kiirmääre, nt RCF seeria oma. Lase seista 20 min ja harja nailonharjaga.

Ühikuhind: 4895.00 eurot / kg.