Allahindlus!

30 – Rex ProGrip Punane | +1…-1°C

6.00 

Õhutemp. +1…-1°C. Parim tahke pidamismääre 0°C ümber kõikuvale ilmale. Hõbedane koostis, sisaldab fluori – tõrjub niiskust ja mustust ega jäätu kergesti. Eraldi toimib -1°C kraadini. Kui stardis on külmem, kuid on oodata soojenemist, siis töötab vahekihina isegi -2…-3°C juures. Kasutatakse ka kliistrite katmiseks.

Tootekood: RX30 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemperatuur +1…-1°C. Punane on üks parimaid tahkeid pidamismäärdeid, kui temperatuur kõigub 0°C ümber. Hõbedane koostis, sisaldab fluori – tõrjub niiskust ja mustust ega jäätu kergesti. Eraldi kasutades toimib pealiskihina -1°C kraadini. Kui stardis on külmem, kuid päeva jooksul on oodata soojenemist, siis sobib pidamist parandava vahekihina määrida ka -2…-3 kraadi juures, seda eriti kõval rajal. Sobib hästi kliistrite katmiseks märja värske lume tingimustes. Hea kombinatsioon poolenisti kliistritingimustes on ProGrip Punase ja Universaalse kliistri segu. Nipp: kui kasutad pidamismääret teiste määrete või kliistrite katmiseks, siis lase alumistel kihtidel täielikult maha jahtuda. Võimalusel vii suusad mõneks minutiks toast välja.

ProGrip on uus võistlemiseks ja treenimiseks mõeldud kõrgeima taseme pidamismäärete seeria, mida kasutavad suusakoondised üle maailma. ProGrip asendab Proline määrdeid.

Ühikuhind: 220.00 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “30 – Rex ProGrip Punane | +1…-1°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga