141 – Rex Universaal Tõrv | -1…-25°C

Original price was: 5.00 €.Current price is: 4.00 €.

Universaalne pidamismääre miinuskraadidele.

Tootekood: RX141 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nevene soovitab. Arendasime uut võistlusmääret ja ühtäkki selgus, et see toimib praktiliselt alati. Seega oli põhjust anda määrdele universaalne nimi ning jagada rõõmu teistelegi.

Universaal Tõrv on laia kasutusalaga pidamismääre neile, kes tahavad määrimist võimalikult lihtsana hoida. Õige kogus tõrva annab määrdele laia temperatuurivahemiku. Hoolimata universaalsusest, on kerges külmas (-1…-8°C) tegemist puhtatõulise võistlusmäärdega. Uue või värske kunstlume tingimustes kasutatakse seda ka teiste pidamismäärete katmiseks, et vähendada hõõrdumist ja teha seeläbi suusad kiiremaks.

Määre sobib lumele, mis on maha sadanud miinuskraadide juures ning ei ole vahepeal sulanud ega taaskülmunud (st kõik tahkele pidamismäärdele sobivad olud). Määret saab ilma järgi sobivamaks reguleerida määrdekihi paksusega – paksem kiht paremaks pidamiseks, õhem kiht paremaks libisemiseks. Värskele lumele ja pehmele rajale määri õhemalt, vanale ja kõvale rajale paksemalt. Lihtsamaks pealekandmiseks määri vahepeal korkides mitu õhukest kihti. Määre ei toimi märjal, väga karedal ja suureteralisel vanal lumel või jäisel rajal. Sellisteks oludeks vali kliister, nt populaarne Rex Universaal kliister (240).

Ühikuhind: 104.44 eurot / kg.