Postitatud

Uued Husky matkamadratsid

Nevene poodi jõudsid müügile uued Husky täispuhutavad matkamadratsid. Need on suviseks väljasööbimiseks parimad, sest neil on kõik head omadused koos: ülikerged ja -kompaktsed, mugavad, integreeritud padjaga, kiirelt täidetavad ja kokkupakitavad.

Kõik need madratsid on täispuhutavad, mis tähendab, et erinevalt nn isetäituvatest madratsitest saab need kiiresti täis ja pumpa vms pole vaja. Täispuhumine on lihtsam kui rannalelude puhul. Avaus on suur, sellel on õhu tagasivoolu takistav klapp ja täiskasvanu saab selle olenevalt mudelist täis puhuda 30-60 sekundiga!

Madratsid on üliväikeseks pakitavad ja võtavad vähe ruumi, sobides ideaalselt kergmatkajale, aga miks mitte ka kõigile teistele, sest mugavuse arvelt pole vaja kokku hoida. Normaalkaalus täiskasvanu saab juba 5 cm paksusel madratsil magada küljel nii, et puus vastu maad ei puutu. Tahad olla kindel? Vali siis kas 7 või 8 cm paksune madrats, mis on ka laiemad kui enamik teisi (65 või 63 cm). Lisaks on uutel madratsitel integreeritud peatugi või padi, mis teeb ööbimiskogemuse veelgi mugavamaks.

Kõikide Husky toodetega saab tutvuma tulla Nevene spordipoodi Tartus F. Tuglase 14.

Tahad veel kergemaid ja kompaktsemaid madratseid? Aga palun! Vaata neid, mis on integreeritud padja ja laiuse arvelt veelgi kergemad ja väiksemad, mahtudes suuremasse taskussegi.