Postitatud

Spordiriided väljas liikumiseks

Spordiriided Nevene poes

Sügis-talvised spordiriided on nüüd meile poodi ja e-poodi jõudnud. Meie poest leiab valiku spordijakke, pükse, spordipesu, kindaid, mütse Rootsist ja Austriast. Kõik need on funktsionaalsed riided: mõeldud spetsiaalselt külmal aastaajal aktiivseks liikumiseks väljas, nii et tuul ei teeks liiga, ei hakkaks külm ega palav ja säiliks liikumisvabadus. Ideaalsed murdmaasuusatamiseks, aga loomulikult sobivad ka jooksmiseks, matkamiseks ja mistahes muuks aktiivseks liikumiseks välitingimustes.

Dobsom spordiriided

Dobsom riided tulevad meile Rootsist. Neid iseloomustab väga hea hind, mis on soodsam isegi siis, kui teised brändid suure allahindlusega müüvad. Tõenäoliselt parim hinna-kvaliteedi suhe turul! Sellegipoolest on tegemist päris ehtsate funktsionaalsete rõivastega, mille lõiked ja detailid on välja töötatud just väljas sportimist silmas pidades. See tähendab jakkidel pikki varrukaid, et vahelduvtõukelise sammuga suusatades randmed paljaks ei jääks; pikendatud seljaosa, et ette kummardudes selg külma ei saaks; kõrget kaelust, et tuul kaelale ei puhuks; tuulekindlat esiosa ja elastset tagaosa, mis laseb vabalt liikuda ning juhib niiskuse eemale. Kõikidel Dobsom riietel on lukuga taskud!

Külmale ajale mõeldud jakkidest on meil pakkuda kahte varianti: R-90 II ja R-90 WIS. Esimene neist on klassikaline suusajakk, teisel on ees lisavooderdus, mis teeb selle paremini soojahoidvaks. R-90 II on saadaval mitmetes värvitoonides ja sellest on ka lasteversioon suuruses 120-160 cm.

Talviseid spordipükse on Dobsomi valikus neli mudelit. Nimetame neid “talvepüksteks”, et mitte segi ajada õhukeste suveriietega. “Talvepüksid” ei tähenda pakse vatipükse, millega lumehanges istuda, vaid aktiivseks sportlikuks tegevuseks mõeldud riideid, mis on mõeldud kasutamiseks jaheda ilmaga ehk sügisest kevadeni. Ja mis seal salata, neid pükse saab ka jahedal suvel mõned korrad jalga tõmmata. R-90 talvised püksid on kõige klassikalisemad ja kõige populaarsemad. Need on keha järgi, kuid siiski vabama lõikega. Need on vastupidavad, mugavad, tagasihoidlikud ja asjalikud. Ülejäänud mudelid lähevad järk-järgult liibuvamaks. Kõige parem on tulla meile Tartu poodi proovima. Siis on kindel, et leiad parimad püksid õiges suuruses.

Löffler spordiriided

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.

Löffleri hinnatase on võrreldav teiste tippbrändidega selles tootekategoorias. Löffleri riided on valmistatud maailma parimatest materjalidest (sh Gore-Tex Infinium Windstopper), mis annavad rõivastele mitu head omadust samaaegselt: nt täieliku tuulekindluse ja hingavuse või veekindluse ja niiskuse naha pinnalt eemale juhtmise. Kõrgema taseme riided on enamikule väga hästi sobivad, kestavad aastaid ja pakuvad parimat võimalikku mugavust.

Löffleri valik meie poes ei ole suur, kuid siiski aasta-aastalt kasvav. Hind on muutunud inimestele vastuvõetamaks ja kvaliteeti ning kasutusmugavust hinnatakse üha rohkem. Tule läbi meie poest, vaata tooted üle ja proovi selga! Keha ütleb, mis sobib ja mis mitte. See on parim viis riiete valimiseks.