Postitatud

Nevene rullsuusad

Nevene Skate 2.0 rullsuusad

Oodatud Nevene rullsuusad on taas müügil! Pakume väga hea hinnaga rullsuuski uisutehnikas treenimiseks. Uudisena on 2023. aasta mudel Nevene Skate 2.0 madaldatud raskuskeskmega ja integreeritud porikaitsetega!

Nevene Skate rullsuusad

Nevene rullsuusad on turu kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega. See tähendab, et rullsuusad on sama head kui tuntud brändide omad, kuid maksavad kuni kaks korda vähem. Oluline on seegi, et need suusad on valmistatud Euroopas, mitte Hiinas või Venemaal. Selle mudeli suurimaks plussiks on aga selle rattad: need on samad, mis mitmetel tuntud tootjatel, väga hea kulumiskindluse ja õige suusalähedase kiirusega. Soovitame Nevene rullsuuski kõikidele täiskasvanutele või kogenud noortele alates 13. eluaastast.

Nevene rullsuuskadel nõrku kohti ei ole. Need on väga vastupidavad ja tugevad, samas sarnase pikkusega suuskade seas ühed kõige kergemaid. Nevene raamidel on edukalt sõitmas kuni 100 kg suusatajad. Rullsuuskade mõõdud (raami pikkus, rataste läbimõõt, laius jne) on samad mis teistel tuntud uisurullidel. Rullsuusad on täielikult ilmastikukindlad – saab sõita kasvõi lausvihmas.

Nevene Skate rullsuusad
Nevene Skate rullsuusad

Nevene rullsuuski saab proovima tulla, et nende sobivuses ise veenduda. Rullsuusad on meie Tartu poes olemas ja ootavad huvilisi. Peal on Rottefella Rollerski Skate NNN sidemed, mis sobivad kõikidel tänapäevastele suusasaabastele. Kui oled kindel proovihuviline, siis palun anna kindluse mõttes varem teada, millal tulemas oled. Siis saame suuski sinu jaoks hoida ega anna neid teistele samal ajal välja. Palun saada oma soov kodulehe kontaktivormi kaudu või meili teel. Aitäh!