Postitatud

Nevene osaleb Suurel Suusalaadal

Nevene Suurel Suusalaadal 2022

Nevene osaleb oma müügipinnaga Suurel Suusalaadal 2022. Laat toimub juba sellel laupäeval, 19. novembril kl 10-16 Tartu Lõunakeskuses. Meie müügipinna leiad Nevene logoga rannalippude järgi.

Mida laadal tutvustame ja pakume?

Uued KinetiXx suusakindad. Eelmisel talvel vaid valitud tippsportlastele saadaval olnud soojendusega “imekinnaste” esmaesitlus Eestis! Loe siit kinnaste kohta ERRi uudist: https://sport.err.ee/…/norra-laskesuusatajatel-on-nuud… Lisaks on meil veel mitu uut kindamudelit, mis õige varsti ka e-poodi üles saavad.

Kästle murdmaasuusad. Tule uuri, miks on Kästle täna kõige kiiremini kasvav suusabränd maailmas. Vanemad mudelid eriti hea hinnaga! Mudelite kohta saab eeltöö ära teha siin!

Rex suusamäärded, kindad ja kepid. Täielik valik määrdeid ühelt Eesti suusatajate lemmikbrändilt. Aitame kohapeal komplekti kokku panna.

Lisaks võtame kaasa natuke suusatamiseks ja muuks välispordiks sobivat riidekraami. Ja võibolla on midagi huvitavat veel. Hea meelega oleks tutvustanud laadal ka uhiuusi LEKI suusakeppe, aga LEKI tarne hilineb ja keppe on oodata alles detsembri alguseks.

Nagu ikka, jagame kohapeal parimaid nõuandeid ja soovitusi suusavarustuse valimiseks. Ootame kõiki külla kaupa vaatama ja juttu ajama!

Kohtumiseni!