Postitatud

KinetiXx suusakinnaste valik täienes

Kinetixx suusakindad Vetle Sjaastad Christianseni käes. Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Millega suusatavad maailma parimad, keda igal nädalavahetusel MK-etappide poodiumitel näeb? Ikka KinetiXx suusakinnastega! KinetiXx on uus kuum nimi murdmaa- ja laskesuusatamises. Üha enam tippsportlasi valivad endale just need kindad. Miks nii? Sest need on äärmiselt mugavad ja väga hästi kätteistuvad kindad, mille sõrmeosad on parajalt pikad, mis ei libise käest ära jne.

Täna kasutab KinetiXx kindaid juba üle 30 suusakoondise sh Eesti laskesuusa- ja kahevõistlusekoondis eesotsas Kristjan Ilvesega. Maailma tippudest sõidavad KinetiXx kinnastega Alexander Bolshunov, Martin Fourcade, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Benedikt Mayr, Quentin Fillon Maillet jpt. 2020-2021 hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt.

Nevene suusakinnaste valik on juba nii hea, et valimine läheb järjest raskemaks. Kõige õigem on tulla Tartusse meie poodi (avatud E-R kl 11-18), proovida kindad läbi ja lasta oma kätel otsustada.

Pildil Östersundi laskesuusa MK-võitja Vetle Sjaastad Christiansen. Pildi autor/allikas: SCANPIX/AFP