Rullsuuskade / skike proovimine Tartus

Nevene on mõne paari rullsuuski ja skaike ette valmistanud, et saaksid neid enne ostuotsuse tegemist ise oma jala all proovida. Ühtlasi on see hea võimalus teha esimest tutvust rullsuusatamise ja skaikimise kui ühe efektiivseima ja mitmekülgsema suvise treeningviisiga. Vali huvipakkuv paar, käi sõitmas ja veendu selle sobivuses. Kui meeldib, siis saad sõiduvahendid päriseks endale soetada. Proovimine on tasuta.
 

RULLSUUSKADE JA SKAIKIDE PROOVIMINE TARTUS

Rullsuuskade või skaikide proovimiseks tule läbi Nevene kauplusest (F. Tuglase 2, Tartu). Enamus ajast on testipaarid poes olemas ja saad neid kohe proovima minna. Et olla kindel soovitava paari (ja sobivate suusasidemete) olemasolus, palun saada meile vähemalt üks tööpäev varem e-kiri või võta ühendust kontaktvormi kaudu. Palun kirjuta, millist paari soovid proovida, ja vastame sulle võimaluste kohta. Muidu võid tulles avastada, et soovitud suusad on välja laenutatud. Nevene ei garanteeri igal hetkel soovitud rullsuuskade olemasolu ning võib teha muudatusi rullsuusapargi koosseisus. Proovimisele võta kaasa oma suusakepid, rullsuuskade jaoks ka suusasaapad (skaike saab proovida tavaliste jalanõudega). Rangelt soovituslik on kanda kiivrit.


Tasu eest saab rullsuuski pikemaks ajaks laenutada. See on hea võimalus suuski iseseisvalt oma raja peal proovida.

Rullsuusatamine eeldab head tervislikku seisundit. Nevene ei vastuta rullsuuskade kasutaja (tekitatud) vigastuste või rikkumiste eest. Kasutaja kohustub kasutama talle üle antud varustust heaperemehelikult ning tasuma vigastatud või lõhutud varustuse eest.

HINNAD (ühe laenutatava paari kohta, sisaldavad käibemaksu 20%)

proovimine kuni 1 h - tasuta (proovida saab poe ees või 700 m kaugusel spordipargi rullirajal)
1-3 tundi - 5 EUR
üks päev (kuni 24 h) - 10 EUR
üks nädal (3 kuni 7 päeva) - 30 EUR

Testimiseks ja väljalaenutamiseks on olemas järgmised paarid.

valik seisuga 25.10.2016
 

   
V2 XLQ98 rullsuusad (uisutehnika), SNS klambritega
Eagle Classic SI rullsuusad (klassikatehnika), SNS või NNN klambritega
Skike v7 FIX Cross (vabatehnika)
Skike v8 LIFT Cross (vaba- ja klassikatehnika)